Wiltinkhof 16, Gorssel | € 435.000,0 k.k.

 

Op een prachtige rustige en groene locatie gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS met groot BIJGEBOUW en onder architectuur aangelegde tuin rondom. Dit is een fantastische plek, in een autoluwe straat, grenzend aan groenstrook van de gemeente, op loopafstand van het gezellige centrum van Gorssel. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd (keuken en bijkeuken vergroot) en aan de voorzijde is in 2004 een stijlvolle erker aangebouwd, waardoor de living verruimd is. Het multifunctionele bijgebouw is in 2004 nieuw gebouwd en bestaat uit een gedeelte carport, tuinberging en werk/logeerkamer. Kortom, een goed onderhouden, comfortabele woning op een uitstekende locatie.

Indeling

Entree, hal met wc, trapkast en trapopgang. Ruime en lichte L-vormige living met inbouw gashaard en eikenhouten vloer. Er is een zitgedeelte, met heerlijke erker en een eetgedeelte met tuindeur en doorgang naar de dichte keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met CV-opstelling, grondwaterpomp voor tuinbesproeiing, wasmachine aansluitingen en achterdeur.

Verdieping

Overloop, ruime slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en airco (2017) voor de heetste dagen. Badkamer met ligbad, douche, wc en wastafel. En een kleinere slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastruimte.

Vliering

Middels vlizotrap bereikbare bergvliering.

Bijgebouw (ca. 40 m²)

In 2004 nieuw gebouwd, bestaat uit een gedeelte carport aan de voorzijde, er is een tuinberging in het midden met toegang tot de stahoge bergzolders en aan de achterzijde een geïsoleerd en verwarmde werk/logeerkamer met wasbak en openslaande tuindeuren.

Tuin

Fraai toegangshek en beklinkerde oprit met plek voor meerdere auto’s leiden naar de carport, het huis en de tuin. Het is een prachtig ontworpen tuin met meerdere terrassen, klinkerpaden, verschillende hagen, grasveld en rijke borders. De zonnige en besloten achtertuin biedt optimale privacy. Een heerlijke plek om van tuin en huis te genieten.

  • grondwaterpomp en computergestuurd sproeisysteem zorgen voor beregening van de tuin
  • woning is volledig voorzien van isolerende beglazing

Details

Inhoud: ca. 365 m³
Woonoppervlakte: ca. 97 m² (exclusief werkkamer in bijgebouw)
Perceelgrootte: 425 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl