Wiltinkhof 26, Gorssel | € 329.000,- k.k.

 

Op een prachtige locatie in het centrum gelegen CHARMANT VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1963) met recent gebouwde houten berging en tuin rondom. De achtertuin heeft een mooie vrije ligging.

Deze kleurrijke woning is goed onderhouden, fraai afgewerkt en op de verdieping vergroot met dakkapellen. Op de begane grond zijn indien gewenst diverse uitbreidingsmogelijkheden (living vergroten of bijvoorbeeld een slaap- en badkamer op de begane grond).

De ligging is fantastisch, in een rustige groene laan, op loopafstand van de winkels en de basisschool.

Indeling

Entree, hal met wc (2016), kelderkast en trapopgang. L-vormige woonkamer met eiken parketvloer en tuindeur. De muren zijn deels voorzien van leemstuc. Dichte keuken met gaskookplaat, combi oven/magnetron, afwasmachine en koel/vriescombinatie. Aparte wasruimte/bijkeuken en doorgang naar achterportaal/werkplek met CV-kast en achterdeur.

Verdieping

Overloop, aan de rechterzijde slaapkamer over de volle breedte met kastruimte. Moderne badkamer in het midden met ligbad, inloopdouche (2017), vloerverwarming, wc en wastafel. En twee slaapkamers aan de linkerzijde met kastruimte.

Vliering

Via vlizotrap bereikbare bergvliering.

Tuin en berging

Tuin rondom met sfeervolle vlonderterrassen en pergola. Pergola aan de voorzijde met druif en blauwe regen. Grasveld, hagen en borders. Vanuit de achtertuin is er prachtig vrij zicht in het groen.

Links voor de woning is een parkeerplek op eigen terrein. De houten tuinberging (ca. 9 m²) is geplaatst in 2017.

Details

Inhoud: ca. 300 m³
Woonoppervlakte: ca. 86 m²
Perceelgrootte: 366 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl