Zutphenseweg 27, Eefde

 

Aan de doorgaande weg van Deventer naar Zutphen gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA “Mañana” met aangebouwde garage, carport en BIJZONDER DIEPE achtertuin, op een ruim perceel van 4.207 m².

Dit kloeke landhuis ligt op de grens met Gorssel in buurtschap Quatre Bras. Aan de achterzijde grenst de tuin aan het Flierderbos. Het is een fraaie Jaren-30 woning met royale afmetingen, vooral op de begane grond.

De woning is goed onderhouden, o.a. is in 2010 een compleet nieuw CV-systeem aangelegd (ketel, leidingen en radiatoren), maar de afwerking is gedateerd.

Indeling

Entree, hal met wc, garderobe, trapopgang en toegang tot de provisiekelder (ca. 15 m²). Kamer en suite met hoog plafond (3,20 m.) bestaande uit eetkamer met open haard en erker en zitkamer met openhaard. Aansluitend via schuifdeuren de serre met openslaande tuindeuren.

Woonkeuken met keuken in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, CV-opstelling, achterdeur naar overdekte achter entree en doorgang naar berging en garage. Vanuit de berging is er een vaste trap naar de verdieping boven de garage en berging.

1e Verdieping

Overloop met wc, vier (slaap)kamers met veel vaste kastruimte en wastafels. De hoofdslaapkamer is bijzonder ruim, heeft een balkon en toegang tot de badkamer met originele granito vloer, ligbad, inloopdouche en wastafel.

2e Verdieping

Er is geen vaste trap naar de ruime en hoge zolderverdieping. Hier is de mogelijkheid om extra kamers te realiseren.

Garage en overige opstallen

De aangebouwde garage (ca. 25 m²) heeft een elektrische deur en is ook binnendoor bereikbaar. Naast de garage is een carport. In de achtertuin staan twee houten priëlen en achter in het bosje staan nog een eenvoudige houten berging en een houtopslag.

Tuin

Voortuin met zonnewijzer, grasveld, borders en verharde oprit die leidt naar de woning en de garage. En bijzonder diepe achtertuin met groot grasveld, borders, rododendrons, verschillende bomen en helemaal achterin een bosgedeelte. Achter het huis is een iets hoger gelegen terras.

Details

Inhoud: ca. 1.100 m³
Woonoppervlakte: ca. 256 m² (exclusief 2e verdieping)
Perceelgrootte: 4.207 m²