Vennebos 5, Gorssel | € 1.320.000,- k.k.

 

Op één van de mooiste locaties in Gorssel gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 2008) met dubbele garage, plantenkas en schapenschuur op een groot landelijk perceel van 6.750 m². Het huis ligt aan de rand van de bosrijke villawijk Het Amelte. Een zonnige open plek, met optimale privacy, grenzend aan het prachtige buitengebied en dat zo dichtbij het gezellige centrum van Gorssel met al haar voorzieningen. Het beste van twee werelden.

De woning is in 2008 voor 95% onder architectuur nieuw gebouwd op een bestaande fundering. Een imposant ontwerp met dominante erker, grote overstekken en fraaie afwerking met deels pleisterwerk en deels Zweeds rabat. Er is veel leefruimte op de begane grond, slaap- en badkamer op de begane grond, vijf slaapkamers en twee badkamers op de 1e verdieping en een 2e verdieping met mogelijkheid voor meer kamers.

Een ideaal ruim gezinshuis op een uitzonderlijk mooie plek, uitstekend onderhouden en fraai afgewerkt, u kunt er zo in.

Indeling

Overdekte entree, hoge lichte hal met vide, wc, garderobe, trapopgang en toegang tot de (wijn)kelder. Woonkeuken met erker, tuindeuren naar terras, spoeleiland, granieten aanrechtblad, diverse inbouwapparatuur en AGA Six-Four fornuis. Aansluitend bijkeuken met kastruimte en achterdeur. Via dubbele glasdeuren de centraal gelegen zitkamer met sfeervolle houtkachel en tuindeuren. Via schuifdeuren de 2e living (bibliotheek/tv-kamer) eveneens met tuindeuren naar terras. Woonkeuken, zitkamer en 2e living lopen fantastisch in elkaar over. Vanuit de hal toegang tot de slaap/werkkamer met eigen badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel.

1e Verdieping

Ruime overloop met separate wc, waskamer en over balustrade zicht op de hal. Werk/slaapkamer met vanuit erker prachtig zicht op de tuin. Drie slaapkamers met vaste kasten. Badkamer met inloopdouche en twee wastafels. En ruime hoofdslaapkamer met inloop kledingkast en eigen badkamer met ligbad, douche en twee wastafels.

2e Verdieping

Momenteel vooral in gebruik als bergruimte. Maar op deze verdieping zijn mogelijkheden voor meer woon- of hobbyruimte.

Verder

  • Eiken parketvloer op begane grond en 1e verdieping
  • Vloerverwarming onder leistenen vloer
  • Hoge plafonds, begane grond 2,85 m
  • Volledig voorzien van drievoudige beglazing
  • Eiken trappenhuis van kelder tot en met tweede verdieping

Perceel en tuin

Fraai aangelegde tuin met groot grasveld (gedeelte was ooit schapenweide), borders, hagen, loof- en naaldbomen en o.a. walnotenbomen, magnolia en sneeuwklokjesboom. Terras bij de keuken en groot terras bij de woonkamer om van deze mooie plek te genieten. Verder is er nog een plantenkas (ca. 15 m²) en een met riet gedekte schapenschuur met luifel (ca. 24 m²). Via een landhek is er toegang tot de Veldhofstraat.

Dubbele garage (ca. 42 m²)

Oprijlaan door bosstrook leidt naar het toegangshek, de met grind bedekte parkeerplaatsen en de dubbele garage. De garage is in spouw gebouwd en heeft verwarming, wasbak, loopdeur en tuindeur.

Details

Inhoud: ca. 1.225 m³
Woonoppervlakte: ca. 320 m²
Perceelgrootte: 6.750 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl