Vrijlandslaantje 2, Epse | € 698.000,- k.k.

 

Op een uitstekende locatie gelegen VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1989) met aangebouwde GARAGE, CARPORT en fraai aangelegde tuin op ruim perceel van 3.320 m². De ligging is prachtig, aan een doodlopend laantje, op een mooie open plek in het lommerrijke Epserbos. De woning is solide gebouwd, volledig geïsoleerd, goed onderhouden en geheel onderkelderd (SOUTERRAIN), hierdoor maar liefst 89 m² extra werk/opslag/hobbyruimte.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, garderobe, toegang tot de werkkamer, souterrain en trapopgang.
Royale L-vormige living met travertinvloer (vloerverwarming) en schuifpui naar terras en tuin. Er is een zitgedeelte, televisiehoek en een centraal geplaatste open haard. Eetkeuken met luxe keuken (2010) in hoekopstelling met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken (2e keuken, eveneens 2010) met wasmachine- en wasdrogeraansluitingen, aanrechtblad, spoelbak en CV-opstelling (Nefit Ecomline HR 2014). Doorgang naar ruime garage annex berging.

Verdieping

Overloop, vier ruime slaapkamers; hoofdslaapkamer, kamer met dakkapel, kamer met hoog plafond en een kamer met hoog plafond en toegang tot balkon. Badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en twee wastafels. En een bergvliering boven een gedeelte van de verdieping.

Souterrain

Hardhouten trap leidt naar het souterrain met keldergedeelte en twee royale vertrekken met verwarming en daglicht.

Tuin

Met grind bedekte oprit leidt naar de garage en carport. De tuin is mooi aangelegd en goed onderhouden. Er is een groot grasveld, terras, borders, hagen, heesters, rododendrons en een gedeelte bostuin met fraaie loof- en naaldbomen.

Details

Inhoud: ca. 865 m³
Woonoppervlakte: ca. 165 m² (exclusief souterrain van ca. 89 m²)
Perceelgrootte: 3.320 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl