Weerdsweg 3, Epse | € 1.695.000,- k.k.

Op een schitterende locatie aan de uiterwaarden van de IJssel gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (ca. 328 m²) met garage, driedubbele carport, zwembad, sauna en fraai aangelegde tuin. Deze moderne woning met grote glaspartijen is volledig op het fenomenale uitzicht gebouwd.

Vanuit alle vertrekken is er zicht op de tuin, het ruime eigen perceel (ca. 1,8 hectare), de uiterwaarden en de IJssel in de verte. Een constant wisselend schilderij, dat nooit verveeld.

Het huis is uitstekend onderhouden en in 2009 volledig gemoderniseerd. De afwerking is van bijzonder hoog niveau. Een strak en tijdloos ontworpen huis, waarbij ruimtes vloeiend in elkaar overlopen en prachtige zichtlijnen zorgen voor naadloos contact tussen binnen en buiten.

Met de hoofdslaapkamer en badkamer op de begane grond en drie slaapkamers en badkamer op de verdieping is het een ideaal gezinshuis, maar ook uitstekend geschikt voor mensen die volledig gelijkvloers willen wonen.

De ligging is fantastisch, tussen bos en uiterwaarden, dichtbij Gorssel, Deventer en de A1.

Indeling

Entree, hal met garderobe en wc. Royale en lichte living met gedeelte zitkamer met inbouw gashaard, in het midden de zwevende verdiepingstrap en rechts de 2e living (tv-kamer). Aansluitend de woonkeuken met sfeervolle houtkachel en groot kook- en spoeleiland. Inbouwapparatuur (o.a. Amerikaanse ijskast en wijnkast) en kastruimte is in de muren verwerkt. Hiernaast de masterbedroom met veel vaste kastruimte en suite eigen luxe badkamer met ligbad, dubbele inloopdouche, wastafelmeubel en separate ruimte met wc en bidet.

  • De gehele begane grond heeft een natuurstenen vloer met vloerverwarming
  • Meerdere schuifdeuren naar terras en tuin

Verdieping

Overloop, twee slaapkamers met balkon aan de IJsselzijde en een derde slaapkamer aan de boszijde. Waskamer met aansluitingen voor wasmachine en droger en granieten aanrecht. Separate wc, bergkast en badkamer met inloopdouche en wastafel.

  • De verdieping heeft een massief houten vloer met vloerverwarming

Tuin, bos en weiland

Rondom het huis ligt een fraai aangelegde onderhoudsvriendelijke tuin met groot grasveld, hagen, borders, veel hortensia’s, rododendrons, prachtige solitaire bomen en ook een gedeelte bos. Grote natuurstenen terrassen met uitzonderlijk brede zonneschermen, zorgen ervoor dat u optimaal van het buitenleven kunt genieten. Weiland voor het huis ligt lager en bij hoog water van de IJssel (1 à 2 keer per jaar) stroomt dit onder, hetgeen een spectaculair zicht over water geeft en als de winter z’n best doet wordt er voor de deur geschaatst.

Zwembad en sauna

Verwarmd buitenzwembad (4 x 10 m) met houten terras er omheen. Bij het zwembad staat een houten berging met utility-ruimte voor het zwembad, een Finse sauna en buitendouche.

Garage/berging en carport

Inrijpoort met elektrisch bedienbaar hek, leidt naar het huis, de vrijstaande houten berging (ca. 41 m², eventueel garage) en recente driedubbele carport met glazen dak en laadpunt voor de elektrische auto.

Details

Inhoud: ca. 1.149 m³
Woonoppervlakte: ca. 328 m²
Perceelgrootte: 17.970 m
Meer details: >> ga naar Funda.nl