Wilhelminalaan 7, Wijhe

 

Aan de rand van het gezellige centrum van Wijhe gelegen markante VRIJSTAANDE WONING met GROTE aangebouwde GARAGE met verdieping (!). Deze garage is uitermate geschikt om extra woonruimte te realiseren of bijvoorbeeld voor kantoor-/praktijkruimte aan huis.

De ligging is uitstekend, in een brede groene laan en op loopafstand van alle dorpsvoorzieningen waaronder het NS station, de bushalte(s) en de winkels. Het fraaie buitengebied ligt nagenoeg ‘om de hoek’.

De woning (bouwjaar 1972) is keurig bewoond, uitstekend onderhouden en in de loop der jaren gemoderniseerd en ook qua isolatie behoorlijk onder handen genomen. Zo zijn de gevels, het dak en de vloer na geïsoleerd en is de woning volledig voorzien van dubbel glas.

Indeling

Overdekte entree, centrale hal met wc en trapopgang. Royale lichte woonkamer (ca. 30 m²). Woonkeuken met L-vormige opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur en deur naar tussenportaal met toegang kelder (ca. 9 m²) en de grote aangebouwde garage (ca. 27 m²) met vaste trap naar verdieping (ca. 17 m²). Vanuit de garage toegang naar terras en tuin.

1e verdieping

Overloop met vaste kastenwand, 3 ruime slaapkamers (resp. ca. 13, 12 en 11 m²) en badkamer voorzien van wastafel, badkamerkast, wc en inloopdouche met glazen deur. Berging met opstelplaats CV ketel.

2e verdieping

Zolderberging middels vlizotrap bereikbaar.

Tuin / bijgebouwen

De fraai aangelegde tuin is eenvoudig en makkelijk te onderhouden, grotendeels voorzien van gazon en kleine borders en groot terras aan de achterzijde. Achter de garage bevinden zich een grote verhoogde houten overkapping i.v.m. stalling caravan en een houtopslag. Aan de voorzijde een brede en diepe oprit die leidt naar de garage en het huis.

Details

Inhoud: ca. 620 m³
Woonoppervlakte: ca.112 m² (exclusief garage)
Perceelgrootte: 467 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl

 

Het dorp Wijhe

Het gemoedelijke en historische dorp Wijhe, prachtig gelegen aan de uiterwaarden van de IJssel, heeft goede voorzieningen, waaronder diverse basisscholen, voortgezet onderwijs/mavo/havo/vwo, een openluchtzwembad, theater, sportschool, sportvelden en het NS station.

Wijhe ligt heel centraal tussen de Hanzesteden Deventer en Zwolle (met ca. 15 autominuten bereikbaar). Ook het openbaar vervoer is goed geregeld. Ieder half uur vertrekt een intercity richting Zwolle en Deventer/Roosendaal, vanwaar het noorden en de Randstad prima te bereizen zijn.

Met het pontje over de IJssel is het begin van de Veluwe in zicht.

Kortom, Wijhe heeft het beste van twee werelden!