Bernard Zweersstraat 61, Deventer | € 459.000,- k.k.

 

In rustige, kindvriendelijke wijk gelegen, goed onderhouden modern VRIJSTAAND HERENHUIS met aangebouwde GARAGE (geschakeld met de buren), berging en een verzorgde, onderhoudsvriendelijke, tuin. Deze verrassend grote en lichte woning heeft 4 slaapkamers, een recent vernieuwde moderne badkamer en is op de begane grond aan de achterzijde fors uitgebouwd, waardoor een ruime living is ontstaan.

Ook de ligging is bijzonder gunstig, alle voorzieningen bevinden zich op loop- en/of fietsafstand, zoals winkelcentrum de Vijfhoek, diverse basisscholen en kinderopvang, maar ook het Gooikerspark, kinderboerderij de Ulebelt en het NS-station Colmschate. Kortom, het ideale gezinshuis!

Indeling

Entree, hal met wc, garderobe en trapopgang. Royale uitgebouwde living met deur naar tuin en terras en open keuken in U-opstelling met composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. De gehele begane grondvloer is voorzien van vloerverwarming en plavuizenvloer.

1e verdieping
Overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer (2022) met wastafelmeubel, wc, ligbad en ruime inloopdouche.

2e verdieping
Ruime 4e (slaap)kamer (ca. 18 m²) en wasruimte met aansluiting wasmachine en droger en opstelplaats CV ketel en hybride warmtepomp.

Tuin, garage

Aan de voorzijde een recent aangelegde onderhoudsarme border (2022) met beplanting die het gehele jaar door bloeit en klein zonneterras. De grote oprit naar de aangebouwde garage biedt tevens extra parkeerruimte op eigen terrein.

Middels een tuindeur (zij-ingang) toegang tot de fraaie achtertuin met groot zonneterras voorzien van houten berging met luifel (nu in gebruik als buitenkeuken), onderhoudsarme borders en toegang naar de garage.

Verder

  • Verwarming middels CV ketel (Atag) in combinatie met hybride warmtepomp (Elga)
  • Woning is uitgerust met airconditioning voor de echte hete zomerdagen
  • Dakbedekking 2e verdieping 2022 vervangen
  • Energielabel A, lage stookkosten

Details

Inhoud: ca. 548 m³
Woonoppervlakte: ca. 131 m²
Perceelgrootte: 234 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl