Julianalaan 78, Arnhem | € 1.095.000,- k.k.

 

VRIJ UITZICHT over Park Angerenstein!

Op één van de mooiste locaties in Arnhem-Noord gelegen uitgebouwde HELFT VAN DUBBELE VILLA (bouwjaar 1939) met stenen garage, oprit voor meerdere auto’s, bijzondere loggia, voortuin en diepe achtertuin op het Zuidwesten. Dit is een fantastische plek aan een prachtige laan in de geliefde wijk Angerenstein. Dichtbij uitvalswegen, scholen, openbaar vervoer, andere parken en het gezellige centrum van Arnhem. Deze fraaie Jaren-30 woning is goed onderhouden, in 1996 aan de achterzijde uitgebouwd en in 2011 voorzien van een nieuwe keuken, wc en twee nieuwe badkamers. Vijf (slaap)kamers zijn voorzien van airconditioning. Kortom, een bijzonder comfortabel gezinshuis op toplocatie!

Indeling

Entree, hal met wc, trapopgang en toegang tot de grote provisie- en wijnkelder (ca. 20 m²). Royale uitgebouwde living, zitgedeelte met inbouwhaard en erker. En eetgedeelte met openslaande tuindeuren en aansluitend de halfopen keuken met o.a. een granieten aanrechtblad, 5-pits gasfornuis en een combi-Quooker.

1e Verdieping

Overloop, achterkamer met veel vaste kastruimte en openslaande deuren naar balkon. Moderne badkamer met ligbad, douchecabine, wc en wastafelmeubel met twee wastafels. Voorkamer met wastafel en openslaande deuren naar de prachtige loggia, waar u kunt genieten van het geweldige uitzicht over het park. En een derde (slaap)kamer aan de voorzijde.

2e Verdieping

Overloop, slaapkamer met wastafel en dakkapel aan de achterzijde. Moderne badkamer met dakkapel, douchecabine, wc en wastafel. En een vijfde kamer met kleine dakkapel en groot dakraam aan de voorzijde. Aansluitend een berging met CV-opstelling en wasmachine aansluitingen. Vanuit deze berging toegang tot de zolder.

Garage en tuin

Oprit voor meerdere auto’s leidt naar de aangebouwde stenen garage (ca. 17 m²) met vliering en pannendak. Voortuin en diepe achtertuin met grasveld en hagen en een groot zonnig terras met zonnescherm.

  • Royale Jaren-30 woning
  • Uitzonderlijk mooie locatie
  • 200 m vrij uitzicht over Park Angerenstein
  • Nabij het centrum en talloze voorzieningen
  • 5 (slaap)kamers met airco

Details

Inhoud: ca. 732 m³
Woonoppervlakte: ca. 181 m²
Perceelgrootte: 439 m²
Meer details: >> klik hier naar funda.nl