Rozenhoflaan 20, Zutphen | € 995.000,- k.k.

 

Op een prachtige en zeer gewilde locatie gelegen ROYAAL HERENHUIS (bouwjaar 1891) met veranda en bijzonder diepe achtertuin van maar liefst 30 meter. Dit KLASSIEKE en STIJLVOLLE huis ligt op toplocatie middenin de Rozenhoflaan en heeft een uitzonderlijk hoog afwerkingsniveau.

De Rozenhoflaan is één van de mooiste en beeldbepalende lanen van Zutphen. Statig met prachtige herenhuizen, veel groen en alleen toegankelijk voor bestemmingsverkeer. Het historisch centrum, de schouwburg, winkels, scholen (o.a. Vrije school) en het NS- en busstation bevinden zich op steenworp afstand.

De woning is uitstekend onderhouden en door de jaren heen met veel liefde gerenoveerd en gemoderniseerd waardoor vele historische elementen bewaard zijn gebleven, waaronder hoge gestucte plafonds, fraaie paneeldeuren met lijstwerk, schuifdeuren en suite met glas in lood en originele tegelvloer in de hal. Ook de veranda aan de achterzijde is in dezelfde stijl uitgevoerd. Niet alleen een heerlijke plek om gedurende het gehele jaar ‘buiten’ te vertoeven, maar ook een prachtig voorbeeld van een karakteristieke woning met modern comfort!

De huidige eigenaren hebben de woning omgetoverd tot een woning die op alle fronten klasse uitstraalt. Van de gezellige woonkamer en de stijlvolle keuken tot de fraaie veranda en van de 7 (slaap)kamers en 3 luxe badkamers tot de verzorgde privacy biedende tuin. Met oog voor detail, zo ligt er niet alleen in de woonkamer en suite een prachtige eiken visgraatvloer met zwarte bies, maar ook op de eerste verdieping én is de stijlvolle trappartij voorzien van een bijpassende traploper met roedes. Ook het schilderwerk is niet vergeten, zo zijn o.a. recent de fraaie voordeur en de luiken grondig onder handen genomen.

Indeling

Bel-etage

Bordestrap naar overdekte entree, hal met originele tegelvloer en fraaie trapopgang. Wc en toegang tot souterrain. Woonkamer en suite met schouw en schuifdeuren met glas in lood. Eetkamer met openslaande deuren naar veranda en toegang middels trap naar de tuin. Luxe open keuken, voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder Boretti gasfornuis en Boretti combi oven/magnetron en spoeleiland. Aangrenzend de bijkeuken.

Souterrain

Hal met waskast vv opstelplaats wasmachine en droger en opberglades. Berging. Aan de voorzijde een werkkamer vv aanrechtblad met (onder)kasten en schouw. Aan de achterzijde een werk-/logeerkamer met aansluitend badkamer vv wastafel, wc en douche. De kamer is ook toegankelijk van buitenaf middels een eigen ‘overdekte’ entree met tuinkast en houtopslag.

1e verdieping

Overloop, 3 slaapkamers waarvan de slaapkamer aan de voorzijde is uitgerust met een schouw, vier inbouwkasten en middels openslaande deuren toegang heeft tot het balkon. Luxe badkamer vv ligbad op pootjes, wastafel, wc en inloopdouche.

2e verdieping

Overloop, stookruimte/berging met opstelplaats Nefit CV ketel en 120 liter boiler. Twee slaapkamers en 3e badkamer vv wastafel, wc en inloopdouche.

Buiten/tuin

Zowel de voor- als achtertuin zijn evenals het huis verzorgd en fraai aangelegd met oog voor detail én ook voor de vogels. De door groen omsloten achtertuin is maar liefst 7 meter breed en 30 meter diep en beschikt over 2 terrassen, diverse borders met vaste beplanting, een groot gazon en een verscheidenheid aan (lei)bomen. Vanuit de veranda is er een heerlijk uitzicht over de diepe tuin waar zelfs in de winterdag een glimp van de Grote Gracht met zijn prachtige fontein te zien is. Achterin de tuin is er toegang tot Het Zwarte Pad, een handige achterom-ingang voor bijvoorbeeld de fiets. De onderhoudsvrije voortuin is grotendeels vv siergrind en fleurige en geurende bloemen en omheind door een stevig ijzeren hekwerk met poortje. In de straat is openbare (gratis) parkeerruimte aanwezig.

Details

Woonoppervlak: ca. 255 m²
Perceelgrootte: 332 m²
Inhoud: ca. 965 m³
Meer details: >> ga naar Funda.nl