Wiltinkhof 5, Gorssel

 

In een groene laan aan de rand van het centrum gelegen ROYALE 2-ONDER-1 KAPWONING (bouwjaar 1958, 2004 en 2014) met voor- en diepe achtertuin met veranda/overkapping op een groot perceel van ca. 390 m². De woning is in 2004 aan de achterzijde uitgebouwd met een slaap- en badkamer op de begane grond.

Vanaf 2014 is aan de zijkant een hobbyruimte en een tuinkamer aangebouwd en is de keuken uitgebouwd. Er is hierdoor maar liefst 130 m² woonruimte op de begane grond. Het huis is goed onderhouden en door de jaren heen volledig gerenoveerd en verduurzaamd (energielabel A). De ligging is uitstekend, tussen centrum en buitengebied, op loopafstand van de basisschool en de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en Museum MORE.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, garderobe en trapopgang. Zitkamer met inbouw gashaard en openslaande tuindeuren. Eetkeuken met luxe keuken in U-opstelling met composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven en een combi-Quooker. De keuken heeft een lichtkoepel, tuindeur, ruime schuifwandkast en toegang tot de provisiekelder. Vanuit de hal toegang tot de ruime slaapkamer met tuindeuren en eigen badkamer met stoomdouche (2014), wc en wastafel. En vanuit de hal toegang tot de multifunctionele hobbyruimte/bijkeuken met achterdeur en wasmachine aansluitingen en aansluitend de tuin/werkkamer met tuindeur.

Verdieping

Overloop met airco, drie slaapkamers met vaste kasten. En een moderne badkamer met inloopdouche, wc en wastafelmeubel.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare zolderverdieping met CV-opstelling.

Tuin

Lange oprit, voortuin met borders, klinkerpaden en twee dakplatanen. Diepe onderhoudsvriendelijke achtertuin met borders, flinke bolacacia, pergola met heerlijke druif en een ruime veranda/overkapping om ook overdekt van de tuin te kunnen genieten. De besloten en vrij gelegen achtertuin biedt optimale privacy.

Verder

  • 12 zonnepanelen (2021) en volledige isolatie zorgen voor lage energielasten
  • Uitbouw slaap- en badkamer begane grond 2004
  • Uitbouw hobby- en tuinkamer en keuken vanaf 2014 – 2018
  • Gehele begane grond voorzien van vloerverwarming 2014
  • Originele gedeelte volledig voorzien van aluminium ramen/kozijnen met HR++ beglazing 2014
  • Nieuwe keuken 2014
  • Nieuwe badkamer verdieping 2015
  • Alle elektra en groepenkast en alles gestuct 2014
  • Spouwmuurisolatie originele gedeelte 2014

Details

Inhoud: ca. 704 m³
Woonoppervlakte: ca. 174 m²
Perceelgrootte: ca. 390 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl