Burgemeester van der Feltzweg 22, Twello | € 695.000,- k.k.

 

“Het huis met de toren”

Op een prachtige locatie aan een statige laan gelegen MARKANT VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1965) met INPANDIGE GARAGE, CARPORT en vrij gelegen achtertuin op het Zuiden. Dit royale huis op een ruim perceel van 705 m² heeft fraaie detailleringen en een markante toren met koperen dak met torenhaantje. Het huis is goed onderhouden en recent zijn de ramen en kozijnen van de dakkapellen vernieuwd. De ligging is uitstekend, dichtbij winkels, scholen, de Deventer binnenstad en allerlei voorzieningen. En achter de woning loopt u zo de natuur in, het beste van twee werelden.

Indeling

Overdekte entree, hal met natuurstenen vloer, garderobe, trapkast, wc en ronde trapopgang met patrijspoorten (toren). Ruime en lichte woonkamer met inbouwhaard en schuifpui naar de serre met screens voor de ramen en twee schuifpuien. En doorgang naar de eetkeuken. De gezellige keuken heeft een RVS aanrechtblad, diverse inbouwapparatuur en toegang tot de provisiekelder. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, achterdeur, CV-ruimte en doorgang naar de inpandige garage met elektrische deur.

Verdieping

Via de ronde trap bereikbare overloop met vaste kast. Slaapkamer aan de voorzijde met balkon en wastafel. Slaapkamer aan de achterzijde met balkon en dakkapel. Een slaapkamer in het midden met dakkapel en de hoofdslaapkamer over de volle breedte met vaste kasten, balkon, dakkapel, airco en toegang tot de badkamer. De moderne badkamer heeft een inloopdouche, wc, dubbel wastafelmeubel en ook een deur naar de overloop.
Hierboven een middels vlizotrap bereikbare bergvliering.

Oprit, carport, bergingen en tuin

Brede oprit met plek voor meerdere auto’s leidt naar de carport en het huis. Rondom ligt een fraai aangelegde en goed onderhouden tuin met grasveld, borders en hagen. De achtertuin is heel vrij gelegen en biedt optimale privacy. Er is een groot terras met breed zonnescherm en een sfeervol terras onder de magnolia. Aan de zijkant van de woning is nog een tuinberging en een houtopslag.

Verder

  • Op het dak op het Zuiden liggen 14 zonnepanelen.
  • Zowel de begane grond als de verdieping zijn voorzien van vloerverwarming.
  • De inpandige garage, in spouw meegebouwd, kan eenvoudig voor extra woonruimte zorgen.

Details

Inhoud: ca. 758 m³
Woonoppervlakte: ca. 174 m² (exclusief inpandige garage van ca. 19 m²)
Perceelgrootte: 705 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl