Damlaan 12 en 14, Eefde | € 1.795.000,- k.k.

 

Damlaan 12 en Damlaan 14

In groene oase met adembenemend UITZICHT over LANDERIJEN gelegen ROYAAL LANDHUIS “DE NIEUWE DAM” (bouwjaar 1939, Damlaan 12) met RIETGEDEKT GUESTHOUSE (Damlaan 14), garage, berging, dubbele carport en prachtige tuin rondom. Beide huizen zijn van top tot teen gerenoveerd en bijzonder hoogwaardig afgewerkt, kosten nog moeite zijn gespaard. Het hoofdhuis is een imposante jaren-30 woning, symmetrisch gebouwd, van buiten origineel, fraaie luiken, erker en getoogde entree. Van binnen is vrijwel alles vernieuwd, al het installatiewerk (zowel CV als elektra), veel ramen en deuren, alle vloeren, muren en plafonds en er is veel aandacht besteed aan keuken en sanitair. Dit is een idyllische en verstilde plek aan de Zuidkant van Eefde, tussen het Twentekanaal en Zutphen, aan een doodlopende weg, omringd door landgoederen, alleen bestemmingsverkeer, tussen eeuwenoude bomen, landweggetjes, bossen, landerijen en dat op fietsafstand van het historische stadscentrum van Zutphen.

Damlaan 12 en 14 is een mooi ensemble. Het zijn twee woningen met allebei een eigen woonbestemming en kunnen dus ook afzonderlijk van elkaar verkocht worden, dat is de reden waarom we Damlaan 12 ook separaat aanbieden, zie hier.

Indeling Damlaan 12

Entree via brede bordestrap, hal met wc en toegang tot grote wijn- en provisiekelder. Royale living met parketvloer met bijzonder motief, open haard met zandstenen schouw, erker en driemaal openslaande tuindeuren. Hoge raampartijen met elektrisch bedienbare bovenlichten geven prachtig zicht op de tuin en landerijen.

Woonkeuken, luxe keuken met RVS aanrechtbladen, kookeiland, combi Quooker en Gagenau en Liebherr inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met RVS aanrecht en achterdeur.

Vanuit de hal toegang tot de grote werkkamer aan de voorzijde met open haard en fantastisch uitzicht.

1e Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met separate wc. Aan de voorzijde de hoofdslaapkamer met balkon en walk-in-closet en aansluitend de uiterst luxueus uitgevoerde badkamer met vrijstaand ovaal ligbad, open haard, wc, inloopdouche en uitgebreid wastafelmeubel met twee wastafels. Aan de achterzijde twee ruime hoekkamers, waarvan één met moderne wastafel.

2e Verdieping

Eveneens via fraaie bordestrap bereikbare overloop. Kastenkamer met dakkapel, waskamer, stookruimte en een ruime logeer/slaapkamer met dakkapel en eigen badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Hierboven is nog een bergvliering.

Het volledig omheinde terrein heeft twee toegangspoorten met een elektrisch bedienbaar hek.

Indeling Damlaan 14

Rietgedekt guesthouse (bouwjaar 1956). Overdekte entree, hal met wc, garderobe en CV-kast. Woonkamer met hoog plafond, open haard en tuindeur. Woonkeuken, keuken in U-opstelling met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. En een ruime slaapkamer met vaste kastenwand en badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en wasmachine aansluitingen. Ook deze woning is compleet gerenoveerd en alles wat u binnen ziet is vernieuwd. Het hele guesthouse heeft een eiken parketvloer.

Hierboven is een van buitenaf bereikbare bergvliering.

Details

Inhoud: ca. 1.827 m³ (no12 1.429 m³ en no14 398 m³)
Woonoppervlakte: ca. 452 m² (no12 370 m² en no14 82 m²)
Perceelgrootte: 6.286 m² (no12 ca. 5.806 m² en no14 ca. 480 m²)
Meer details: >> ga naar funda.nl