Cederlaan 1, Gorssel

 

Op een uitstekende locatie midden in groene villawijk gelegen VRIJSTAANDE BUNGALOW (bouwjaar 1973) met INPANDIGE GARAGE, houten berging en fraai aangelegde tuin rondom. Dit is een prachtige plek aan een brede laan dichtbij het mooie buitengebied en het gezellige centrum van Gorssel. Zowel de woning als de tuin zijn goed onderhouden. De inpandige garage (in spouw meegebouwd) biedt mogelijkheden om de woonoppervlakte uit te breiden naar 144 m² (garage telt nu niet mee).

Indeling

Overdekte entree, ruime hal met garderobe, wc en bergkast. Lichte L-vormige woonkamer met parketvloer en inbouw gashaard (was houthaard). Aansluitend de moderne open keuken in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur en deur naar terras en tuin. Vanuit de hal en gang toegang tot de inpandige garage met CV-opstelling (Nefit Trendline HR 2020), wasmachine aansluitingen en achterdeur. Werk(slaap)kamer, badkamer met ligbad, douche, wc en wastafel. Nog een slaap/logeerkamer met wastafel en een royale hoofdslaapkamer met schuifkastenwand en wastafel.

Tuin en berging

Oprit leidt naar de garage. Rondom ligt een fraai aangelegde tuin met grasveld, borders, hagen en meerdere terrassen. Achter in de tuin staat een vrijstaande houten tuinberging.

Details

Inhoud: ca. 535 m³
Woonoppervlakte: ca. 119 m² (exclusief inpandige garage van ca. 25 m²)
Perceelgrootte: 799 m²
Details: >> ga naar funda.nl