Jodendijk 3, Eefde

 

Tussen de kernen van Eefde en Gorssel gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1993) met grote veranda, bijgebouw, zwembad (10m x 4m) en prachtig aangelegde tuin. Zowel binnen als buiten verkeert deze woning in uitstekende staat van onderhoud en het geheel is hoogwaardig afgewerkt. Huis en tuin zijn tot in de puntjes verzorgd. Vanaf 2008 is de woning compleet gerenoveerd en gemoderniseerd met o.a. nieuw pannen dak (2008), sanitair, nieuwe luxe keuken (2016), compleet nieuwe vloerverwarming op de begane grond (2016), een bijzonder luxe en verwarmd zwembad (Starline 2011) met jetstream en Coverseal zwembadafdekking (Abrisud).

Ook de tuin is compleet nieuw aangelegd met een formeel gedeelte aan de voorzijde met strakke hagen, fraaie borders en bestrating met gebakken klinkers. Aan de achterzijde groot grasveld omzoomd met loofbomen, rododendrons, dakplatanen, hortensia’s en varens. Kortom, een bijzonder comfortabele woning op een prachtig perceel, u kunt er zo in.

Indeling

Entree met dubbele voordeur, ruime hal met wc en bordestrap. Tuingerichte zitkamer met tweemaal openslaande terrasdeuren en open haard met marmeren schouw. 2e Living (eventueel slaapkamer) aan de voorzijde met aansluitend de waskamer (voormalige badkamer, aansluitingen zijn nog aanwezig) met wasmachine aansluitingen en inloopdouche. Luxe hoogglans keuken met Caesarstone aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven, Downdraft afzuigunit met lift uit werkblad, koffiezetapparaat, warmhoudlade en wijnkoeler. Aansluitend de achterentree en berging met CV-opstelling. En vanuit de keuken doorgang naar de eetkamer met deuren naar de grote veranda (2017) met glazen schuifwand, screens aan de zijkanten en heaters, een fantastisch verlengstuk van de leefruimte.

Verdieping

Via bordestrap met fraaie loper (2020) bereikt u de overloop met vaste kastruimte. Er zijn vijf slaapkamers met dakkapellen en er is een kastenkamer. De moderne badkamer heeft een wc, urinoir, inloopdouche en wastafelmeubel met twee wastafels.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder.

Bijgebouw (ca. 70m²) met verdieping

Grote vrijstaande houten berging met pannendak. Een gedeelte is fietsenberging, er is een afgesloten ruimte voor gereedschap en tuinmachines, er is een wc, een ruimte voor de grondwaterpomp met computergestuurde beregeningsinstallatie en een ruimte voor de zwembad installatie.
De verdieping (bergzolder) is via een vaste trap bereikbaar.

Verder

  • Perceel is volledig omheind
  • Woning is volledig geïsoleerd, dak zolderverdieping is extra na-geïsoleerd
  • Drie van de vijf slaapkamers zijn voorzien van airco
  • Fraaie toegangspoort, afgewerkt met Belgisch hardsteen, met elektrisch bedienbaar hek en videofoon
  • Warmtepomp zwembad in 2021 vernieuwd

Details

Inhoud: ca. 1.017 m³
Woonoppervlakte: ca. 260 m²
Perceelgrootte: 5.519 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl