Joppelaan 57a, Gorssel | € 1.395.000,- k.k.

 

Op een bijzonder groot BOSPERCEEL van ca. 2 hectare gelegen fraai vormgegeven, volledig gerenoveerde ROYALE BUNGALOW (bouwjaar 1970) met GUESTHOUSE (bouwjaar 2004) en grote dubbele garage.

Een eigen oprijlaan van 130 meter slingert door het bos naar een open plek, waar rust, ruimte en privacy overheersen. Midden in de natuur en dat zo dicht bij het gezellige centrum van Gorssel met winkels, restaurants en Museum MORE.

De woning is vanaf 2016 volledig gerenoveerd, verduurzaamd en hoogwaardig afgewerkt. Er is o.a. een compleet nieuw dak aangebracht met geïntegreerde zonnepanelen. Er is een warmtepomp en er zijn meerdere airco’s. Keuken, sanitair, veel ramen en kozijnen en vrijwel al het installatiewerk is vernieuwd.

Kortom, een uiterst comfortabele bungalow met volledig geoutilleerd guesthouse op een schilderachtige, lommerrijke plek aan de rand van Gorssel.

Indeling

Entree, hal met wc en garderobe. Zitkamer met hoog plafond, dubbele tuindeuren en inbouw houthaard met marmeren schouw. Centraal gelegen lange eetkamer met terrasdeur en prachtig zicht op terrassen en tuin. Woonkeuken met tuindeur. Luxe keuken in U-opstelling met granieten aanrechtblad, veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder 6-pits gasfornuis met 2 ovens. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, CV-ruimte met achterdeur en toegang tot de provisiekelder (14 m²) met stahoogte.

Via de eetkamer toegang tot de werk/slaapkamer en de royale hoofdslaapkamer met inloopkast, fraaie vaste kasten, dubbele terrasdeuren en eigen moderne badkamer met groot ligbad, inloopdouche, wc en luxe wastafelmeubel met marmeren blad.

Via de hal toegang tot de ruime logeer/slaapkamer met eigen badkamer voorzien van wc, stoom/douchecabine en dubbele wastafel.

Guesthouse (ca. 47 m²)

In 2004 nieuw gebouwd, volledig geïsoleerd, voorzien van eigen CV-installatie. Dit guesthouse heeft een eigen adres, Elfuursweg 76a en een eigen toegang vanaf de Elfuursweg. Het is uitstekend te gebruiken als guesthouse, B&B of recreatiewoning (de bestemming is recreatie).

Indeling

Hal met wc, woonkamer met open keuken in hoekopstelling voorzien van koelkast, afwasmachine, combi oven/magnetron en 4-pits gasfornuis. Badkamer met wastafel en douche. En er zijn twee slaapkamers. Vanuit de woonkamer via schuifdeuren naar half overdekt terras en eigen tuin, grasveld en bos.

Garage

Grote dubbele garage (ca. 47 m²) met elektrisch bedienbare deuren en een overkapping voor houtopslag. En er is nog een vrijstaande tuinberging (ca. 4 m²).

Tuin en bos

Rondom ligt een fraaie tuin met borders, struiken, veel Rododendrons en groot grasveld. Het bos heeft eeuwenoude bomen en er is een mooie variatie van loof- en naaldhout. Achter in het bos zijn nog de restanten te zien van twee “Kozakkenkuilen”, bivak voor de Kozakken die ons in 1813/1814 bevrijdden van de Franse troepen in Deventer.

Details

Inhoud: ca. 1.067 m³ (incl. guesthouse)
Woonoppervlakte: 284 m² (incl. guesthouse)
Perceelgrootte: 20.175 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl