Beekhuizenseweg 7, Velp | € 1.450.000,- k.k.

 

Op een groot perceel (2.295 m²) in Velp Noord gelegen ROYALE KARAKTERISTIEKE JAREN-30 VILLA (bouwjaar 1939) met dubbele garage, tuinschuur, zwembad en prachtige besloten tuin rondom. Dit is een uitstekende locatie, waar dorp en buitengebied elkaar ontmoeten, dichtbij het gezellige centrum met al haar voorzieningen en schuin tegenover het bos, aan de voet van de Posbank en het Nationaal Park de Veluwezoom. Deze statige villa heeft gelukkig nog vele originele kenmerken, zoals grote overstekken, loggia’s, eiken parketvloeren, balken plafonds, stalen ramen met grotendeels isolerende beglazing en drie fraaie glas-in-loodramen. Vanwege zijn royale afmetingen een fantastisch familiehuis.

Indeling

Entree, vestibule, glasdeur naar centrale hal met ruime wc en imposante bordestrap. Grote zitkamer met open haard, erker, balkenplafond en openslaande tuindeuren naar overdekt terras. Aansluitend de eetkamer (werkkamer) eveneens met openslaande tuindeuren. Grote woonkeuken met composiet aanrechtblad, diverse inbouw apparatuur, werkeiland met marmeren blad en achterdeur naar overdekt terras. Vanuit de keuken toegang tot de kelder (ca. 52 m²) met provisie, stook en wasgedeelte. En toegang tot de voormalige garage, nu in gebruik als hobbykamer, maar voor meerdere doeleinden geschikt.

1e Verdieping

Bordestrap, linnenkast, ruime overloop met visgraat parketvloer. Grote hoofdslaapkamer (waren 2 kamers) met veel vaste kastruimte, loggia/balkon en eigen badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel met twee wastafels. Nog twee slaap/werkkamers in dit gedeelte. In de vleugel boven de keuken en garage twee slaapkamers, veel kastruimte en een 2e badkamer met douche, wc, bidet en wastafel. Dus in totaal 5 slaapkamers en 2 badkamers op deze verdieping.

2e Verdieping

Drie slaapkamers met dakkapel en toegang tot de grote en hoge zolderruimte (ca. 42 m²), die de mogelijkheid biedt om extra woonruimte te realiseren.

  • Verwarming door Nefit HR9000i Cv-installatie uit 2018

Tuin en bijgebouwen

Lange met grind bedekte oprit leidt naar de oude garage en naar de grote dubbele garage met elektrisch bedienbare deur. Naast de garage is een overdekt terras en bevindt zich de technische ruimte voor het zwembad, een wc en een douche. Het zwembad (12 x 6 m) wordt verwarmd door eigen Cv-installatie. De zwembadpomp en de zandfilter zijn vernieuwd in 2020.

Achter op het perceel staat een originele houten berging met pannendak. Er is een gedeelte tuinschuur en een gedeelte houtopslag.

De fraai aangelegde en goed onderhouden tuin heeft een groot grasveld en een rijke variëteit aan struiken en heesters, mooie rododendrons, borders en strakke taxushagen. De grootte van het perceel zorgt voor optimale vrijheid en privacy. Er zijn meerdere terrassen, ook overdekt, zowel zon- als schaduw om van het buitenleven te genieten.

Details

Inhoud: ca. 1.685 m³
Woonoppervlakte: ca. 358 m²
Perceelgrootte: 2.295 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl