Kletterstraat 21, Epse – verkocht

 

Aan de prachtige uiterwaarden van de IJssel gelegen CHARMANTE VRIJSTAANDE JAREN ’30 WONING MET GARAGE, ruime carport, diverse bergingen en fraai aangelegde tuin. De ligging is werkelijk uniek! Zo is er een fantastisch VRIJ UITZICHT vanuit de woning op de eigen tuin, de omliggende landerijen, de uiterwaarden en de IJssel in de verte. Door de ligging aan de voet van de A1 is er tevens een uitstekende verbinding met o.a. de randstad. De binnenstad van Deventer is op korte fietsafstand gelegen, evenals het gezellige dorp Gorssel met al haar voorzieningen.

Kortom, een perfecte balans tussen landelijk wonen en bereikbaarheid!

De eigenaren hebben deze knusse woning in de loop der jaren grotendeels geïsoleerd (vv gevel- en dakisolatie en nagenoeg geheel dubbel glas), gemoderniseerd (o.a. nieuwe badkamer) en er is een serre aangebouwd (ca. 20 m²). De serre is vv een houtkachel, waardoor het hier het gehele jaar heerlijk vertoeven is!

Indeling

Entree, hal met trapopgang, wc en toegang naar de provisiekelder. Woonkamer met erker vv licht eiken parketvloer. Halfopen keuken vv diverse inbouwapparatuur en (achter)deur naar de ruime aangebouwde lichte serre met houtkachel en schuifdeuren naar terras en tuin.

1e verdieping

Overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer vv inloopdouche en wastafelmeubel.

Zolderverdieping

Middels een vlizotrap bereikbare zolder vv dakraam.

Verdere opstallen

  • Vrijstaande stenen garage/berging met vliering vv elektra en water en verwarmd middels gaskachel
  • Aangebouwde houten, ruime én diepe carport die in combinatie met de oprit plek biedt voor meerdere auto’s
  • Aangebouwde houten berging met dubbele houten deuren en separate loopdeur (voormalige caravanstalling)
  • Vrijstaand houten tuinhuis met kleine veranda
  • Houthok met grondwaterpomp

Tuin en perceel

Middels een eigen oprit toegang naar de garage/berging, carport en de (achter)ingang van de woning middels de serre. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin voorzien van kleine borders, struiken, (fruit)bomen (o.a wilde kers en appelboom), groot grasveld en meerdere terrassen.

Details

Inhoud: ca. 447 m³
Woonoppervlakte: ca. 86 m² (exclusief serre ca. 20 m²)
Perceelgrootte: 1.505 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl