Peppeldijk 1, Kring van Dorth | € 1.195.000,- k.k.

 

Uniek aanbod; 456 m² leefruimte verdeeld over drie gebouwen, met bijzonder veel mogelijkheden, op een perceel van 5.445 m²!

In het schitterende buitengebied, tussen de dorpskernen van Laren, Harfsen en Bathmen gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS (252 m², bouwjaar 1935) met THEEHUIS (63 m², bouwjaar 2016) en groot B&B gebouw (141 m², bouwjaar 2020). Verder is er nog een dubbele garage, dierenverblijf (stal voor de ezels), hondenkennel, wellness (jacuzzi, sauna en buitendouche), ruime parkeerplaats, tuin, boomgaard en weiland. Dit is een prachtige plek met eindeloze vergezichten over de landerijen, aan een dromerige zandweg (eerste gedeelte verhard met klinkers), uitstekend bereikbaar, binnen enkele autominuten bent u in Bathmen, Laren, Harfsen of op de A1 (afslag Bathmen).

Woonhuis

Royaal Jaren-30 huis, voormalig winkel/woonhuis met erker en veel woonruimte op de begane grond.

Indeling

Entree, hal met bordestrap, berging, wc en toegang tot de kelder. Ruime living met parketvloer, rechts een zitgedeelte, in het midden de erker met plek voor lange eettafel en links een zitgedeelte met inbouwhaard. Aansluitend de woonkeuken, die enigszins gedateerd is. Achter-entree, bijkeuken met aanrecht en wasmachine/droger aansluitingen en een werkkamer/kantoor. Verdieping: Ruime overloop met kastenwand en kleine badkamer met douche, wc en wastafel. Grote slaapkamer met hoog plafond aan de achterzijde. Slaapkamer voor en een hoofdslaapkamer met aan de ene kant een kastenkamer en aan de ander kant een moderne badkamer (2013) met ligbad, inloopdouche, wc en wastafelmeubel.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder. De twee grote recent gebouwde bijgebouwen zijn momenteel in gebruik als Theehuis en luxe B&B (twee kamers).

Theehuis “Gebakhuus” (2016)

Het Theehuis wordt momenteel gebruikt voor High Tea, vergaderingen, trouw locatie, huwelijksceremonie en partijen. Dit gebruik kan worden voortgezet (allemaal binnen bestemming en met vergunning), maar u kunt ook de fantasie de vrije loop laten. Het kan ook gebruikt worden als bv 2e living, kantoor en/of praktijkruimte, of een derde B&B kamer.

Indeling

Entree via sfeervolle veranda. Hal met twee wc’s en berging met eigen CV. Theekamer met hoog balkenplafond en vloerverwarming, schouw bekleed met eiken planken, tweemaal openslaande deuren naar serre, twee vitrineramen en een keuken met granieten bladen. De serre heeft een vloer van steenschotten en kan naar wens helemaal gesloten of open gebruikt worden.

B&B (2020)

Stijlvol gebouw met grote overstekken, bestaande uit twee woonlagen van ca. 70 m². Op de verdieping zijn twee luxe B&B-kamers met hoge plafonds, kleedkasten, prachtig uitzicht en eigen en-suite badkamers. Allemaal bijzonder smaakvol uitgevoerd. Op de begane grond is de ontbijtkamer met pantry en openslaande deuren naar heerlijk terras. Entree met twee wc’s en een professioneel uitgeruste keuken, welke ook wordt gebruikt voor het Theehuis. Direct naast de B&B is de wellness met overdekte 4-persoons jacuzzi, buitendouche en Barrel-sauna.

Perceel, tuin en overige bijgebouwen

Via fraai toegangshek komt u op de brede oprit bij het woonhuis en de grote garage (ca. 57 m²). Er is een hondenkennel en een recent gebouwd dierenverblijf bestaande uit een stal (voor een groot paard), inloopstal, berging en hooizolder op de verdieping. Verblijf is momenteel voor de ezels die een vrije uitloop hebben, langs de boomgaard met appelbomen en twee grote notenbomen, naar het weiland achterop het perceel. Tuin rond het woonhuis heeft een groot grasveld, borders, leilindes, hagen en terrassen en loopt mooi over in het gedeelte rond het Theehuis met klinkerpaden, blauwe regen en vier oude eiken. Tussen Theehuis en B&B is er een grasveld en ook hier mooie paden, borders en hagen. Naast de boomgaard is de grote semi-verharde parkeerplaats en hierachter een weiland (gedeeltelijk voor de ezels). Vanaf het theehuis en de B&B zijn er adembenemende vergezichten over het omliggende coulisselandschap.

Op het B&B gebouw liggen 16 zonnepanelen (2020).

Details

Woonoppervlakte:

  • woonhuis ca. 252 m²
  • Theehuis ca. 63 m² (exclusief serre)
  • B&B ca. 141 m²

Perceelgrootte: 5.445 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl