Lijnbaan 3, Gorssel | € 735.000,- k.k.

 

Op een fantastische locatie in het CENTRUM van Gorssel gelegen ROYALE BUNGALOW (maar liefst 185 m² woonruimte op een perceel van 845 m²) met vrijstaande houten garage/berging en fraai aangelegde bloemrijke tuin. Dit is een uitstekende plek, aan brede groene laan gelegen, op slechts enkele meters van de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en Museum MORE. De woning is tweemaal fors uitgebouwd en daardoor heeft het nu een ruime living, een extra woon/werkkamer en nog drie (slaap)kamers. De bungalow is goed onderhouden, maar de afwerking (o.a. keuken en sanitair) is enigszins gedateerd.

Indeling

Entree, hal en gang met travertin vloer, lichtkoepel en toegang tot alle vertrekken. Woon/werkkamer met parketvloer en open haard aan de straatzijde. Doorgang naar centraal gelegen keuken met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijzonder ruime tuingerichte living met houtkachel, twee bergkasten, schuifpui naar overkapping en twee deuren naar terras en tuin. Bijkeuken met wasmachine aansluitingen, CV-opstelling en achterdeur. WC met fonteintje. Badkamer met ligbad, inloopdouche, 2e wc en wastafelmeubel. Twee (slaap)kamers met vaste kast aan de achterzijde en een grote hoofdslaapkamer aan de voorzijde.

Tuin en garage/berging (ca. 34 m²)

Voortuin met rijke borders, oprit aan de ene kant en overkapping/veranda aan de andere kant. Diepe achtertuin met grasveld, borders struiken en hagen. En een heerlijk terras met optimale privacy om van de tuin te genieten. De achtertuin wordt omsloten door lage bebouwing en is daardoor een groene oase. Achter op het perceel staat een vrijstaande houten garage/berging met vliering en pannendak.

Verder

14 Zonnepanelen zorgen voor lage energiekosten.

Details

Inhoud: ca. 686 m³
Woonoppervlakte: ca. 185 m²
Perceelgrootte: 845 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl