Molenallee 65 B, Wilp | € 539.000,- k.k.

 

In de dorpskern van Wilp, aan brede groene laan gelegen, royale vrijstaande BUNGALOW met vrijstaande stenen GARAGE, CARPORT, aangebouwde BERGING en tuin rondom met VRIJ UITZICHT aan de voor- en achterzijde. Deze goed onderhouden en gemoderniseerde woning is eind jaren ’90 aan de achterzijde uitgebouwd waardoor er een extra grote SLAAP- en BADKAMER op de BEGANE GROND zijn ontstaan. De verdieping is momenteel in gebruik als zolderberging, maar hier zijn eenvoudig extra kamers te realiseren. Met of zonder dakkapel(len), er is voldoende hoogte!

De huidige eigenaren hebben in 2011 de indeling geoptimaliseerd met o.a. een grote woonkeuken vv nieuwe inrichting, inbouwapparatuur en vloerverwarming. Ook qua verduurzaming is er flink geïnvesteerd, zo zijn er 14 zonnepanelen geplaatst (2019), de spouwmuren en (deels) het dak na-geïsoleerd en de kozijnen grotendeels vv HR++ glas.

De ligging is bijzonder te noemen, tussen het centrum (op loopafstand van de bakker en de winkels), het buitengebied (natuurgebied ‘De Wilpse Klei’ en recreatieplas ‘Bussloo’) en toch binnen 2 minuten afstand van de A1 (richting Deventer, Zutphen en Apeldoorn).

Indeling

Zij-entree, hal met garderobenis, Lichte woonkamer met eiken houten vloer, schouw met gashaard en deur naar voortuin met terras. Grote moderne woonkeuken met L-vormige inrichting en separate apparatenkast met diverse inbouwapparatuur, deur naar zijterras en separate berging en toegang tot (slaap)kamer. Deze kamer is nu in gebruik als TV-kamer. Tussenhal met wc en bergkast. 2 Slaapkamers. Vanuit de 3e slaapkamer toegang naar de verrassend grote badkamer met lichtkoepel vv ligbad, inloopdouche, wc, wastafel en aansluiting wasmachine en deur naar separate wasruimte met kastenwand. Middels de openslaande tuindeuren eveneens toegang tot de veranda en de tuin.

Verdieping

Middels vlizotrap naar grote bergzolder met opstelling CV ketel.

Garage, carport, berging en tuin

Diepe oprit leidt naar de vrijstaande stenen garage (ca. 22 m²) met carport. Aan de westzijde is een stenen berging aangebouwd. Rondom ligt een goed onderhouden tuin met grasveld, diverse borders, vijver, een kleine boomgaard met o.a. appel-, pruim- en krentenboom, Japanse kers, prunus, hazelaar en fraai waterornament in de voortuin. Tevens zijn er diverse terrassen en is er ook aan de vogeltjes gedacht!

Verder

  • Meterkast vernieuwd in 2011 (o.a. aparte groep PV panelen)
  • Buitenschilderwerk is in 2021 gedaan
  • Alle houten delen (west- en zuidzijde) aan de buitenzijde 2022 vervangen
  • Dak van de garage 2022 vervangen en nieuwe zinken goten geplaatst
  • Verwarming middels Nefit HR combiketel (2019)
  • Energielabel C

Details

Inhoud: 570 m³
Woonoppervlak: 112 m²
Perceelgrootte: 797 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl