Parallelweg 14, Gorssel | € 825.000,- k.k.

 

Op een groot perceel aan de lommerrijke Parallelweg gelegen ROYAAL VRIJSTAAND LANDHUIS (bouwjaar 1939) met VERANDA, CARPORT annex berging, tuinhuisje, schuur en bijzonder fraaie bloemrijke tuin. Dit prachtige huis is in 1988 aan de zij- en achterkant uitgebouwd en volledig voorzien van een nieuw dak met geïsoleerde dakplaten en nieuwe pannen. In 2000 is er aan de andere zijkant een nieuwe vleugel gebouwd met een verdieping. Hierdoor is er nu een (slaap)kamer en badkamer op de begane grond. In 2015 is de veranda gebouwd en de luxe keuken geïnstalleerd met o.a. een groot kook/werkeiland.

De woning ligt aan de rand van Gorssel, dichtbij het mooie buitengebied, pontje over de IJssel en het gezellige centrum van Gorssel.

Indeling

Entree, hal met wc en garderobe. Ruime zitkamer met erker en inbouw houthaard, eetkamer en aansluitend de luxe keuken met een groot kook/werkeiland en diverse inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven en een combi Quooker. De keuken heeft openslaande tuindeuren naar de veranda. En doorgang naar de bijkeuken met vaste kastenwand, wasmachine aansluitingen, achterdeur en toegang tot de provisiekelder. Gang, ruime (slaap)kamer met openslaande deuren en moderne badkamer met inloopdouche, wc en wastafel.

Verdieping

Overloop met bergkast en CV-opstelling, vier slaapkamers en een tweede badkamer met ligbad, wc, douche en wastafel. Vanuit de slaapkamer aan de achterzijde is er een doorgang naar de verdieping boven de aanbouw van 2000. Vanaf de overloop is de zolder van het originele huis te bereiken.

Tuin en bijgebouwen:
Lange oprit leidt naar de carport annex berging (indien twee wanden worden dichtgezet ontstaat er een garage van ca. 40 m²). Achter in de tuin staat een tuinhuisje en in de andere hoek van het L-vormige perceel staat nog een oud schapenhok. De tuin is schitterend aangelegd en uitstekend onderhouden, er is een groot grasveld, pergola met blauwe regen, een vijver en er zijn grote bloemrijke borders. Het grote terras met fraaie veranda zorgt ervoor dat u maximaal van het buitenleven en deze mooie plek kunt genieten.

Details

Inhoud: ca. 696 m³
Woonoppervlakte: ca. 185 m²
Perceelgrootte: 1.190 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl