Deventerweg 6, Gorssel

 

Direct aan de rand van het dorp gelegen PRACHTIGE ROYALE VRIJSTAANDE JAREN 30 VILLA met CARPORT, DUBBELE OPRIT en GROOT SOUTERRAIN met eigen entree, badkamer en (bij)keuken. De woning ligt enigszins verscholen aan de ventweg langs de doorgaande weg van Deventer naar Zutphen, op loopafstand van het gezellige centrum met al haar voorzieningen.

In de loop der jaren zijn er diverse aanpassingen doorgevoerd, echter de vele authentieke elementen zijn bewaard gebleven zoals bordestrap, grote dak overstekken, glas-in-loodramen en paneeldeuren. De woning is goed onderhouden, zo is er grotendeels isolerende beglazing aangebracht (dubbel glas en HR ++ glas) en plafond- en dakisolatie (Energielabel C).

Indeling

Bel-etage

Middels een kleine (brede) stenen trap toegang tot de overdekte entree, hal met wc, garderobe en fraaie bordestrap naar de verdieping. Alle kamers op de begane grond zijn rondom deze hal gesitueerd. Met aan de voorzijde een ruime zitkamer met open haard, gedeeltelijk glas-in-loodramen, vaste boekenkasten en toegang tot de gezellige eetkamer met schouw, hoekkast en tuindeur naar de voorzijde. De woonkeuken is voorzien van een L-vormige opstelling met veel kastruimte, diverse inbouwapparatuur en fraai groen marmeren werkblad.

Souterrain

Eigen entree, hal met meterkast en trapopgang naar bel-etage. Verdiepte tuin-/werkkamer met openslaande tuindeuren én buitendeuren naar terras en tuin, Logeerkamer met vaste kastenwand en toegang tot badkamer met inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Bergruimte vv diverse stellingen, gas- en watermeter en opstelplaats Daalderop boiler (80 liter). Grote (bij)keuken vv werkblad met dubbele gootsteen, wasmachineaansluiting en fraaie vaste servieskast.

1e Verdieping

Via bordestrap en ruime lichte overloop toegang tot de 2 slaapkamers met dakkapel en een moderne badkamer met ligbad en douche, wc en fraai wastafelmeubel vv groen marmeren blad en grote spiegelwand. De royale master bedroom aan de voorzijde heeft aangrenzend een eigen badkamer vv inloopdouche en eenzelfde fraai wastafelmeubel met groen marmeren blad en spiegelwand. Vanuit de grote raampartijen (gedeeltelijk voorzien van glas-in-loodramen) is er zicht op de Deventerweg en de fraaie groene uiterwaarden.

2e Verdieping

Vaste trap naar overloop en twee slaapkamers met veel opbergruimte. De voorste slaapkamer is tevens voorzien van een wastafel en vaste kast met wasmachineaansluiting. Op de overloop bevindt zich de opstelplaats voor een Daalderop boiler (120 liter) en is de vliering bereikbaar middels een luik.

Verder

 • De woning is vv een centraal stofzuigersysteem
 • Nagenoeg de gehele woning is vv isolerende beglazing, te weten houten kozijnen met dubbel glas en aluminium
  kozijnen met HR++ beglazing en glas-in-lood roedeverdeling
 • De meterkast is vernieuwd en o.a. vv 11 groepen en 2 krachtgroepen
 • CV ketel Nefit Topline 2009 (verwarming)
 • 3x Daalderop boiler voor warm watervoorziening (120, 80 en 10 liter)
 • Gehele woning vv Sonair ventilatie units
 • Souterrain (gedeeltelijk) vv vloerverwarming
 • Plafond 2e verdieping en dak na geïsoleerd
 • Energielabel C

Carport, berging en tuin

Middels een diepe bestrate oprit toegang naar de vrijstaande carport (geschikt voor meerdere auto’s) en (inpandige) berging aan de achterzijde (buitenaf toegankelijk) met opstelplaats CV ketel en unit centraal stofzuigersysteem. Zowel de voor- als achtertuin is vv een groot gazon, diverse bomen (o.a. prachtige ‘oude’ Magnoliaboom), heesters, struiken en diverse terrassen. In de achtertuin ligt een kleine vijver en aan de voorzijde bevindt zich een gemetselde bloembak. Naast het oorspronkelijke perceel ligt een 2e oprit die momenteel niet als zodanig gebruikt wordt, maar uiteraard in ere hersteld kan worden.

Details

Inhoud: ca. 819 m³
Woonoppervlakte: ca. 190 m²
Perceelgrootte: 1.380 m²
Meer details: >> ga naar funda.n.