Settershof 7, Epse | € 485.000,- k.k.

 

Aan de rand van Epse met SCHITTEREND UITZICHT over de landerijen gelegen GESCHAKELDE SEMI-BUNGALOW met carport, inpandige berging, voor- en achtertuin. Dit prachtige complex van 6 woningen is in 2002 gebouwd onder architectuur van Friso Woudstra. Samen met het ruim opgezette en mooi aangelegde erf vormt het een harmonieus geheel. De woning is hoogwaardig afgewerkt, uitstekend onderhouden, optimaal geïsoleerd en heeft twee (slaap)kamers en een badkamer op de begane grond. De verdieping biedt extra leefruimte voor een (slaap)kamer, hobbyruimte en berging. De ligging is ideaal, dichtbij het historische centrum van Deventer, de A1, Gorssel en het mooie buitengebied.

Indeling

Overdekte entree via de carport, hal met wc en trapopgang. Royale L-vormige zitkamer met erker, eiken visgraat parketvloer en fraaie schouw met elektrische haard. Aansluitend de luxe keuken met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken doorgang naar de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, wasbak en tuindeur.

Vanuit de hal toegang tot de ruime hoofdslaapkamer, de tweede (slaap)kamer op de begane grond en de moderne badkamer met inloopdouche, 2e wc en wastafelmeubel.

Verdieping

Ruime multifunctionele kamer met dakramen en veel handige bergruimte. Aansluitend een kamer met CV-opstelling (Nefit HR 2021).

Tuin, carport en berging

De fraai ommuurde voortuin met terras en borders heeft een oprit (parkeerplaats), die leidt naar de carport. De achtertuin heeft een bijzonder groot terras, rijke borders, hagen en prachtig zicht over de Enk. De tuin/fietsenberging is bereikbaar vanuit de carport en heeft een deur naar de achtertuin.

Details

Inhoud: ca. 537 m³
Woonoppervlakte: ca. 140 m²
Perceelgrootte: ca. 370 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl