van der Feltzweg 1, Epse | € 995.000,- k.k.

 

Op een prachtige locatie in het Epserbos gelegen RIETGEDEKT LANDHUIS (bouwjaar 1950) met grote DUBBELE GARAGE annex SCHUUR en fraai aangelegde tuin op een ruim perceel van 3.290 m². Het huis heeft kenmerkende sobere jaren-50 stijlelementen, o.a. terug te zien in het portaal, de raampartijen, functionele luiken, glas-in-loodramen, lambrisering met beton emaille en originele trappartij met siersmeedwerk. Eind jaren-50 is de zijvleugel uitgebouwd, waardoor er nu een royale slaapkamer en badkamer op de begane grond is.

Huis en tuin zijn goed en liefdevol onderhouden, echter de rieten kap is binnen nu en 5 jaar aan vervanging toe.

De ligging is uitstekend, in het lommerrijke Epserbos, aan een mooie klinkerlaan, omringd door vrijstaande woningen, dichtbij Gorssel met al haar voorzieningen, de A1 en de Deventer binnenstad.

Indeling

Entree via overdekt portaal, hal met wc, fontein, provisiekamer en trapopgang. Via glasdeuren toegang tot de royale en lichte L-vormige living met gestoomd beuken parketvloer en openslaande tuindeuren. Er is een zitgedeelte met Barbas inbouwhaard en een gedeelte is eetkamer.

In de vleugel: dichte eetkeuken met moderne keuken in U-opstelling met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Gang met twee tuindeuren, bijkeuken voorzien van wasmachine aansluitingen en CV-opstelling en doorgang naar de grote slaapkamer met vaste schuifkastenwand en eigen ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en twee wastafels.

Verdieping

Overloop, kamer aan de voorzijde, overloop met bergkast en 2e badkamer met ligbad, wc en wastafel, kamer met hoog plafond aan de zijkant, klein kamertje en een grote slaapkamer aan de achterzijde.

Tuin en bijgebouw (ca. 52 m²)

Poort met houten toegangshek leidt naar de grote met grind bedekte ‘circular drive’ met plaats voor meerdere auto’s. Rondom de woning ligt een fraaie tuin met groot grasveld, mooie loofbomen, oude Hamamelis (Toverhazelaar), borders, rododendrons, hortensia’s, hagen en een gedeelte bostuin. De tuin biedt veel vrijheid en privacy en er is een heerlijk terras aan de achterzijde om van het buitenleven te genieten.

Het met pannen gedekte bijgebouw bestaat uit een dubbele garage en een schuurgedeelte met daarboven een bergzolder over de volle breedte. Het bijgebouw heeft een eigen toegangshek met laantje.

Details

Inhoud: ca. 660 m³
Woonoppervlakte: ca. 178 m²
Perceelgrootte: 3.290 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl