Bosweg 5, Epse

 

Op een mooie locatie midden in het Epserbos gelegen CHARMANT LANDHUIS “de Schans” (bouwjaar 1952) met volledig geïsoleerd BIJGEBOUW (2006) en onder architectuur van Mien Ruys aangelegde tuin op een perceel van 4.044 m². De woning is in de jaren-60 uitgebouwd en in 2005/2006 compleet gerenoveerd met o.a. nieuwe keuken, badkamers, dak-, muur- en vloerisolatie.

Het huis heeft nu TWEE slaap- en badkamers op de begane grond. Fraaie jaren-50 stijlkenmerken zijn bewaard gebleven, zoals de luifel met siersmeedwerk bij de entree, de trapopgang, functionele luiken, glas-in-loodramen en de haardpartij. De ligging is uitstekend, in het lommerrijke Epserbos, aan een verharde weg, op de hoek met de Oude Larenseweg (zandweg), omringd door vrijstaande woningen, dichtbij Gorssel met al haar voorzieningen, de A1 en de Deventer binnenstad.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe, wc, toegang tot de provisiekelder en trapopgang. L-vormige living met eiken parketvloer en openslaande tuindeuren. Er is een zitgedeelte met open haard en een gedeelte bibliotheek/TV-kamer. Moderne keuken met eethoek, granieten aanrechtblad, achterdeur en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend een (logeer)kamer / 2e zitkamer met mosaic parketvloer en badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit de hal toegang tot een slaapkamer met vaste kastenwand en eveneens eigen badkamer met ligbad, wc en wastafelmeubel.

Verdieping

Ruime (werk)kamer met dakkapel en berging met CV-opstelling. Aansluitend een slaapkamer met wastafel en bergruimte.

Tuin en bijgebouw (ca. 62 m²)

Halfronde met grind bedekte oprit, met een uitgang zowel naar de Bosweg, als naar de Oude Larenseweg. De oprit wordt fraai geflankeerd door rododendrons. De tuin is in de jaren-50 door Mien Ruys zelf ontworpen en heeft mooie loop- en zichtlijnen, strakke hagen, grasveld, borders en dominante rododendrons. Er zijn meerdere terrassen, waarvan één met tuinmuur. En een gedeelte is bostuin met gevarieerde houtopstand.

Het volledig geïsoleerde bijgebouw (2006) is afgewerkt met eiken potdekselwerk en pannen dak en bestaat uit een carport (potentieel 2e garage) en een garage met aansluitend het schuurgedeelte. Aan de zijkant is een overkapping over de volle lengte, ideaal voor opslag haardhout. En er is een verdieping met veel bergruimte, die via vaste trap bereikbaar is.

Verder

  • Vloerverwarming in keuken en badkamers
  • Electra volledig vernieuwd in 2005
  • Dakisolatie 2006, vloerisolatie 2016 en muurisolatie 2022

Details

Inhoud: ca. 600 m³
Woonoppervlakte: ca. 154 m²
Perceelgrootte: 4.044 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl