Middenweg 7a, Epse | € 725.000,- k.k.

 

Op een geweldige locatie midden in het Epserbos gelegen CHARMANT LANDHUIS (bouwjaar 1952 en 1979) met vrijstaande garage annex carport en een schitterende bostuin op een perceel van maar liefst 4.070 m².

Dit is een absolute toplocatie aan de fraaie Middenweg met zijn relatief grote percelen. Optimale vrijheid en privacy is gegarandeerd. Het huis is in 1979 flink uitgebreid met een SLAAPKAMER en BADKAMER op de BEGANE GROND en daarboven een bergvliering. De woning heeft nog mooie sobere Jaren-50 details. De isolatie is echter matig en de afwerking is gedateerd, een ware kans om hier uw ‘eigen’ woning van te maken.

De lommerrijke villawijk het Epserbos ligt ideaal ten opzichte van Gorssel (Museum MORE, winkels en restaurants), Deventer en de A1, op minder dan een uur rijden van de Randstad.

Indeling

Overdekte entree, hal met wc, garderobe en trapopgang. Onder de trap is de toegang tot de ruime provisiekelder. Lichte L-vormige zitkamer met open haard en dubbele tuindeuren. Eenvoudige keuken met aansluitend de eetkamer. Gang leidt naar de royale slaapkamer met tuindeur en eigen moderne badkamer met ligbad, douche, wastafelmeubel, wc, bidet, vloerverwarming en wasmachine aansluitingen.

Verdieping

Bordestrap, overloop, ruime slaapkamer links met veel bergruimte, 2e badkamer met douche en wastafel in het midden en rechts twee kleinere slaapkamers.

Vliering: Boven de aanbouw van 1979 een middels vlizotrap bereikbare ruime bergvliering met CV-opstelling.

Garage, carport en tuin

Lange verharde oprijlaan leidt naar het huis en de vrijstaande stenen garage (ca. 14 m²) en carport. Rondom de woning ligt een klassieke bostuin met groot grasveld, fraaie rododendrons, veel struiken, uilenkast, lange bospaden en een grote variëteit aan bomen, zowel loof- als naaldhout. Er zijn grote terrassen aan de voor- en achterkant om de zon of de schaduw op te zoeken. Het terras aan de zuidzijde heeft drie brede elektrisch bedienbare zonneschermen.

Details

Inhoud: ca. 618 m³
Woonoppervlakte: ca. 144 m²
Perceelgrootte: 4.070 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl