Wethouder A.G. Dekkerlaan 17, Olst | € 575.000,- k.k.

 

In het centrum van Olst gelegen verrassend RUIME TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING (ca. 190 m²) met maar liefst 5 slaapkamers, carport, veranda en verzorgde, onderhoudsvriendelijke tuin op het zuiden.

Deze zeer goed onderhouden woning heeft een speelse splitlevel indeling wat zorgt voor een fantastische ruimtelijke beleving en veel lichtinval. Dit gevoel wordt mede versterkt doordat de woning in 2021 op de begane grond aan de achterzijde fors is uitgebouwd, compleet met glazen (schuif)wand over de gehele hoogte. Hier is een prachtige eetkamer gerealiseerd, die smaakvol is afgewerkt met een waterdampkachel (wandhaard) en Stonepress muur, grenzend aan de nieuwe moderne woonkeuken.

De ligging is uitstekend, aan een autoluwe parallelweg naast de Wethouder A.G. Dekkerlaan met brede groenstroken en fraaie hoge bomen. Alle voorzieningen bevinden zich op loopafstand, zoals het NS station, (basis)scholen en de winkels. Het fraaie buitengebied ligt nagenoeg ‘om de hoek’, waaronder de IJssel met haar prachtige uiterwaarden. Aan de achterzijde grenst de tuin aan een ‘groen’ speelveld. Kortom, het ideale gezinshuis!

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobe en wc. Royale splitlevel living met hoog gestukte plafonds en moderne gietvloer. Centraal ligt de moderne keuken (2021) en de royale leefruimte aan de achterzijde met volledige glazen schuifwand naar de tuin. Deze ruimte is nu ingedeeld als eetkamer en study.

Tegenover de keuken een music-corner en middels een glazen loftdeur toegang naar de bijkeuken/wasruimte. Aan de voorzijde is de hoger gelegen sfeervolle zitkamer met hoog rendement houtkachel (Dik Geurts).

1e Verdieping

Ruime overloop, 2 ruime slaapkamers aan de voorzijde en 3e slaapkamer over de volle breedte aan de achterzijde. Badkamer met ligbad, inloopdouche en dubbele wastafel.

2e Verdieping

Overloop met bergruimte en dakkapel, 4e slaapkamer en de hoger gelegen 5e (slaap-)kamer met dakkapel aan de voorzijde.

Tuin, veranda en carport

Fraai aangelegde onderhoudsarme tuin met meerdere terrassen en grote L-vormige houten veranda vv verlichting, ruime zithoek en voldoende (separate) bergruimte. Via een af te sluiten poort toegang naar achterom en groot speelveld. Aan de voorzijde grote oprit (geschikt voor meerdere auto’s) en royale carport met lichtkoepels. In de voortuin o.a. grote bloeiende (!) palmboom en diverse groenblijvers.

Bijzonderheden

  • Speelse split level woning met bijzonder veel lichtinval.
  • 7 Kamers waarvan 5 slaapkamers.
  • Een woning met zéér veel extra’s.
  • Royale uitbouw achterzijde vv volledige glas(schuif)wand (2021).
  • Kunststof kozijnen en aluminium (schuif)puien met HR ++ beglazing (zij- en achterkant).
  • Dakkapel aan voor- en achterzijde (2019).
  • 13 Zonnepanelen (2021).
  • Energielabel C, echter deze is van vòòr de aangebrachte verbeteringen!

Details

Woonoppervlakte: ca. 190 m²
Inhoud: ca. 672 m³
Perceeloppervlakte: 293 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl