Damlaan 12, Eefde | € 1.395.000,- k.k.

 

Damlaan 12 wordt ook samen met Damlaan 14 aangeboden, zie hier.

In groene oase met adembenemend UITZICHT over LANDERIJEN gelegen ROYAAL LANDHUIS “DE NIEUWE DAM” (bouwjaar 1939) met garage, berging, dubbele carport en prachtige tuin rondom. Het statige landhuis is van top tot teen gerenoveerd en bijzonder hoogwaardig afgewerkt, kosten nog moeite zijn gespaard. Het is een imposante jaren-30 woning, symmetrisch gebouwd, van buiten origineel, fraaie luiken, erker en getoogde entree. Van binnen is vrijwel alles vernieuwd, al het installatiewerk (zowel CV als elektra), veel ramen en deuren, alle vloeren, muren en plafonds en er is veel aandacht besteed aan keuken en sanitair. Dit is een idyllische en verstilde plek aan de Zuidkant van Eefde, tussen het Twentekanaal en Zutphen, aan een doodlopende weg, omringd door landgoederen, alleen bestemmingsverkeer, tussen eeuwenoude bomen, landweggetjes, bossen, landerijen en dat op fietsafstand van het historische stadscentrum van Zutphen.

Indeling

Entree via brede bordestrap, hal met wc en toegang tot grote wijn- en provisiekelder. Royale living met parketvloer met bijzonder motief, open haard met zandstenen schouw, erker en driemaal openslaande tuindeuren. Hoge raampartijen met elektrisch bedienbare bovenlichten geven prachtig zicht op de tuin en landerijen.

Woonkeuken, luxe keuken met RVS aanrechtbladen, kookeiland, combi Quooker en Gagenau en Liebherr inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met RVS aanrecht en achterdeur.

Vanuit de hal toegang tot de grote werkkamer aan de voorzijde met open haard en fantastisch uitzicht.

1e Verdieping

Via bordestrap bereikbare overloop met separate wc. Aan de voorzijde de hoofdslaapkamer met balkon en walk-in-closet en aansluitend de uiterst luxueus uitgevoerde badkamer met vrijstaand ovaal ligbad, open haard, wc, inloopdouche en uitgebreid wastafelmeubel met twee wastafels. Aan de achterzijde twee ruime hoekkamers, waarvan één met moderne wastafel.

2e Verdieping

Eveneens via fraaie bordestrap bereikbare overloop. Kastenkamer met dakkapel, waskamer, stookruimte en een ruime logeer/slaapkamer met dakkapel en eigen badkamer voorzien van inloopdouche, wc en wastafelmeubel. Hierboven is nog een bergvliering.

Het volledig omheinde terrein heeft twee toegangspoorten met een elektrisch bedienbaar hek.

Details

Inhoud: ca. 1.429 m³
Woonoppervlakte: ca. 370 m²
Perceelgrootte: ca. 5806 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl