Prinses Ireneweg 23, Schalkhaar | € 478.000,- k.k.

 

Aan één van de mooiste lanen in het centrum van Schalkhaar gelegen TWEE ONDER EEN KAP WONING (bouwjaar 1970) met grote vrijstaande stenen GARAGE en BIJZONDER DIEPE ACHTERTUIN op het Zuiden.

Dit is een geliefde plek, aan een brede laan met bomen en groenstroken en zowel diepe voor- als achtertuinen.

De royale woning, de rustige weg, de kindvriendelijke buurt, de ligging nabij het centrum van Schalkhaar met winkels, twee basisscholen en alle voorzieningen op loopafstand, maken dit tot een ideaal gezinshuis.

Indeling

Zij-entree, hal met trapkast, wc en trapopgang. Lichte L-vormige woonkamer met open haard en tuindeur. Eenvoudige dichte keuken met diverse inbouwapparatuur en achterdeur. De keuken en woonkamer hebben fraaie glasdeuren met roeden verdeling. In de hal, woonkamer en keuken ligt een bijzondere antieke Friese plavuizen vloer.

1e Verdieping

Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met douche, wc, bidet, wastafel en deur naar balkon aan de achterzijde.

2e Verdieping

Overloop, voorzolder met CV-opstelling (Intergas Kombi HRE 2020) en een ruime slaapkamer met dakkapel en wastafel.

Oprit, garage en tuin

Lange oprit met plaats voor meerdere auto’s leidt naar de ruime vrijstaande stenen garage (ca. 25 m²). Er is een diepe voortuin en een bijzonder diepe achtertuin met twee terrassen, een vijver en een grote variëteit aan bloemen en planten. De zonnige achtertuin biedt veel privacy.

Details

Inhoud: ca. 477 m³
Woonoppervlakte: ca. 133 m²
Garage: ca. 25 m²
Perceelgrootte: 367 m²
Details: >> ga naar funda.nl