Hassinklaan 6, Epse | € 839.000,- k.k.

 

Op een prachtige locatie aan de rand van het HASSINKBOS gelegen VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1974) met dubbele carport, bergingen en fraai aangelegde zonnige tuin. Deze onder architectuur van E. van Venrooij gebouwde split-level woning heeft fantastische loop- en zichtlijnen en samen met de subtiele hoogteverschillen is er een bijzonder aangename ruimtelijke beleving. Het huis is door de jaren heen gemoderniseerd en o.a. voorzien van vloerverwarming op de begane grond en zitkamer, heeft recent nieuwe dakbedekking en een nieuwe slaap- en badkamer op de begane grond (2016).

Vanwege de ligging aan de rand van het bos is het een lichte open plek, op loopafstand van de basisschool, sportvelden (o.a. voetbal, hockey en tennis) en het bos, dichtbij Gorssel, de Deventer binnenstad en de A1. Kortom, een bijzonder comfortabel familiehuis op een uitstekende locatie.

Indeling

Uitgebouwde entree (2016), hal met wc (2016) en garderobe. Centraal gelegen keuken met composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen, keukenblok en achterdeur. Keuken loopt over in ruime eetkamer met openslaande deuren naar de veranda. Paar treden omlaag ligt de kelder (ca. 28 m²) met CV-opstelling. Paar treden omhoog is de zitkamer met eiken visgraat parketvloer en inbouwhaard. Vanuit de hal toegang tot de ruime slaapkamer op de begane grond met tuindeur, kleedkamer en eigen badkamer (2016) voorzien van inloopdouche, vloerverwarming en wastafel.

Verdieping

Overloop met werkplek (study). Aan de ene kant een grote slaapkamer met eigen badkamer voorzien van ligbad, wc, vloerverwarming en twee wastafels. Aan de andere kant twee slaapkamers (voorheen drie kamers) en een derde badkamer voorzien van douchecabine, wc en wastafel.

  • Vrijwel het hele huis heeft sfeervolle hoge balkenplafonds, op de verdieping lopen de balkenplafonds door tot in de nok

Carport, bergingen, veranda en tuin

Lange met grind bedekte oprit leidt naar de ruime dubbele carport (ca. 28 m²) met aansluitend een berging met dubbele deuren, tuindeur en overkapping. Verder is er nog een fietsenberging annex houthok, een tuinschuur en een kippenhok met grote ren. De tuin heeft een groot grasveld, mooie borders, hagen, rododendrons en enkele beuken en eiken. Er is een terras aan de achterkant en een heerlijk overdekt terras (veranda) aan de zuidzijde met een hardglazen dak. De besloten tuin heeft een vrije ligging en biedt optimale privacy.

Details

Inhoud: ca. 825 m³
Woonoppervlakte: ca. 202 m²
Perceelgrootte: 1.534 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl