Hoofdstraat 50 M, Gorssel | € 724.000,- k.k.

 

In kleinschalig appartementengebouw “De Bloemenkamp” gelegen PENTHOUSE (VIER-KAMER HALFVRIJSTAAND APPARTEMENT, bouwjaar 2001) met GROOT TERRAS van ca. 96 m², berging en parkeerplaats in de parkeergarage.

De bovenste verdieping bestaat uit 2 appartementen en samen met het bijzonder grote terras en raampartijen rondom, heeft u hier de beleving van een bungalow op hoogte. U zit volkomen vrij, zonder inkijk, met fantastisch zicht in het groen. Het appartement is vanaf 2016 volledig gemoderniseerd en hoogwaardig afgewerkt met o.a. nieuwe vloeren, badkamer, keuken, inbouw gashaard en alles gestukt. Het grote terras is in 2017 onder architectuur van Rob Verlinden nieuw aangelegd met duurzame onderhoudsvrije planken, ceramische tegels, terrasverlichting (7 wandlampen en 3 spots) en plantenpotten met beregeningsysteem. De ligging is uitstekend, in de gezellige Hoofdstraat op loopafstand van de winkels, supermarkt, restaurants en museum MORE.

Indeling

Centrale entree op de begane grond met postbussen, videofoon, parkeergarage en bergingen.

Entree op de vierde verdieping

Gang met wc, garderobe en toegang tot alle vertrekken. Via dubbele glasdeuren komt u in de royale living met houten parketvloer, inbouw gashaard en schouw, berging, schuifdeur naar gedeeltelijk overdekt terras en openslaande deuren naar het zij-terras. Luxe hoogglans keuken met composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en CV-opstelling (Remeha HR 2012). Ruime hoofdslaapkamer met deur naar terras en nog twee slaap/werk/logeerkamers, waarvan 1 met deur naar terras. Moderne badkamer voorzien van vloerverwarming met inloopdouche, wc, bidet, ligbad en wastafelmeubel.

Verder

  • Op het dak liggen 8 eigen zonnepanelen (2023).
  • Alle kamers zijn voorzien van airconditioning.
  • Gehele Zuidkant heeft zonneschermen aan de buitenzijde (2020) en woonkamer heeft zonwering binnen (2017).
  • Buitenschilderwerk gehele gebouw uitgevoerd in 2024.
  • Parkeerplaats in parkeergarage met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto.

Details

Inhoud: ca. 430 m³
Woonoppervlakte: ca. 134 m²
Berging op begane grond: ca. 16 m²
Dakterras: ca. 96 m²