Wiltinkhof 19, Gorssel | € 560.000,- k.k.

 

Op een schitterende locatie gelegen uitgebouwde en volledig gerenoveerde VRIJSTAANDE BUNGALOW (bouwjaar 1960 en 2012) met stenen berging/bijkeuken (voormalige garage), veranda en prachtige tuin op een perceel van 683 m².

De woning is in 2012 aan de achterzijde uitgebouwd en volledig gerenoveerd; alle installatiewerk, keuken en sanitair, alles nieuw. Ideaal om volledig gelijkvloers te wonen. Dit is een geweldige groene en ook heel vrije plek met optimale privacy, omdat de woning wordt omringd door laagbouw. En dat op loopafstand van de gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en museum MORE.

Indeling

Entree, hal met toegang tot alle vertrekken. Royale en lichte tuingerichte zitkamer met openslaande tuindeuren en deur naar veranda en tuin. Ruim eetgedeelte met aansluitend de halfopen luxe keuken in U-opstelling met granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur. Slaap/werkkamer, moderne badkamer met inloopdouche, wc en wastafel. En een hele ruime hoofdslaapkamer.

Berging (voormalige garage) ca. 15 m²

Oprit leidt naar de berging/bijkeuken met wasmachine aansluitingen en CV-opstelling (Nefit Trendline 2017).

  • Dakbedekking bungalow en berging is in 2017 volledig vernieuwd.

Tuin en veranda

Fraai aangelegde tuin op het Zuidwesten met grasveld, rijke borders, tuinhuisje en een heerlijke veranda om van het buitenleven te genieten.

Details

Inhoud: ca. 417 m³
Woonoppervlakte: ca. 97 m² (exclusief berging/bijkeuken van ca. 15 m²)
Perceelgrootte: 683 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl