Joppelaan 45 c, GORSSEL | € 1.050.000,- k.k.

 

Aan de rand van de bebouwde kom met UITZICHT over grasland gelegen VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1980) met grote dubbele garage, fraai aangelegde tuin, weitje en bos. Dit is een schitterende plek aan de lommerrijke Joppelaan, grenzend aan het mooie buitengebied met bossen, landerijen en zandwegen, op een perceel van maar liefst 1 HECTARE. En dat dichtbij het gezellige centrum van Gorssel met winkels, restaurants en museum MORE. Het beste van twee werelden.

Indeling

Entree, hoge en lichte hal met wc, garderobe, bergkast en trapopgang. Via glasdeuren met roedeverdeling bereikbare living. De living bestaat uit een gedeelte eetkamer, zitkamer met openhaard en schuifpui, tv/lees hoek en doorgang naar de werkkamer. Vanuit de werkkamer komt u weer in de hal, u kunt een rondje lopen. En vanuit de werkkamer toegang tot een berging met CV-opstelling. Aansluitend aan de eetkamer de woonkeuken met schuifpui naar terras en tuin. En doorgang naar de bijkeuken met wasmachine aansluitingen en achterdeur. Alle deuren op de begane grond zijn glasdeuren met roedeverdeling.

Verdieping

Bijzonder grote overloop met dakkapel in gebruik als hobby/werkruimte. Twee slaapkamers met overdekt balkon aan de achterzijde. Kleine kamer met dakkapel in het midden. Badkamer met ligbad, wc en twee wastafels. Een 2e badkamer met inloopdouche en wastafel. En een ruime hoofdslaapkamer met vaste kastenwand en dubbele deuren naar overdekt balkon aan de voorzijde.

Zolder

Via vlizotrap bereikbare bergzolder over de volle lengte van de woning.

Garage, tuin, weitje en bos

Lange oprit leidt naar de aangebouwde stenen garage (ca. 34 m²). Het is een dubbele garage en er is ook nog een loopdeur. Naast de garage is een houtopslag.

Het langgerekte perceel heeft een fraai aangelegde tuin rondom de woning met groot grasveld, borders, hagen, hortensia’s en rododendrons. Er zijn meerdere terrassen om van de zon, schaduw en het prachtige uitzicht te genieten. Tuin loopt over in een stuk weiland om eventueel wat kleinvee te houden en het achterste gedeelte van het perceel is een stuk bos met eeuwenoude loofbomen en een bijzondere heuvel (voormalige Schietebult) in het terrein met daarachter een natuurlijke vijver.

Details

Inhoud: ca. 792 m³
Woonoppervlakte: ca. 179 m²
Perceelgrootte: 10.000 m² (1 hectare)
Meer details: >> ga naar Funda.nl