Lindelaan 13, Gorssel | € 1.225.000,- k.k.

 

Aan weiland met uitzicht naar het Openluchttheater gelegen ROYALE VRIJSTAANDE VILLA (301 m² woonruimte, bouwjaar 2008) met inpandige garage, carport, tuinhuis, fietsenberging, grote veranda en prachtige tuin rondom. Dit is een uitstekende locatie, midden in het centrum, op loopafstand van talloze voorzieningen, in een voor Gorssel typerende groene oase. De gezellige Hoofdstraat met winkels, restaurants en museum MORE, ligt om de hoek.

Het huis heeft kenmerkende grote overstekken, is goed onderhouden en uiteraard volledig geïsoleerd. De entree is al indrukwekkend; een imposante hal met vide, die zorgt voor prachtige zichtlijnen en ruimtelijke beleving. Er is een werkkamer, slaapkamer (eventueel 2e werkkamer) en badkamer op de begane grond. Samen met de vier ruime kamers op de verdieping is het een bijzonder comfortabele woning.

Indeling

Overdekte entree, hal met vide, wc en trapopgang. Via dubbele deuren komt u in de grote living met openslaande tuindeuren, zitgedeelte en eetgedeelte (nu in gebruik voor de vleugel). En suite via dubbele deuren de werkkamer met uitzicht op het weitje. Vanuit het eetgedeelte komt u in de ruim opgezette luxe keuken met kookeiland en uitgebreide inbouwapparatuur, waaronder een Quooker en een wijnkast. De keuken heeft dubbele tuindeuren naar de grote veranda, een heerlijke plek om lang van het buitenleven te genieten. Zij-entree, gang met garderobe en toegang tot de inpandige garage met elektrisch bedienbare sectionaaldeur. En vanuit de hal toegang tot de (slaap)kamer (eventueel 2e werkkamer) met badkamer voorzien van inloopdouche en wastafel. De gehele begane grond heeft een hardstenen vloer met vloerverwarming.

Verdieping

Overloop rond de vide met toegang tot vier ruime (slaap)kamers. De hoofdslaapkamer heeft deuren naar eigen balkon en airco. Er is een separate wc op de overloop en een waskamer met aanrecht en CV-opstelling. En een fraaie badkamer met ligbad, inloopdouche, wc en dubbele wastafel.

Zolder

Middels vlizotrap bereikbare zolder.

Tuin en bergingen

Oprit leidt naar de carport en de inpandige garage. Er is een houten fietsenberging (2022, ca. 7 m²) en een tuinhuis (ca. 21 m²) met overkapping. De tuin is prachtig aangelegd en heeft o.a. een grasveld, borders, hagen, Catalpa’s en wordt uitstekend onderhouden. Er is een automatische beregeningsinstallatie met grondwaterpomp.

Details

Inhoud: ca. 1.169 m³
Woonoppervlakte: ca. 301 m² (exclusief inpandige garage van ca. 15 m²)
Perceelgrootte: 940 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl