Larixweg 8, Gorssel | € 465.000,- k.k.

 

In prachtige groene omgeving gelegen FLINK UITGEBOUWDE HOEKWONING met SLAAP- en BADKAMER op de begane grond, diepe voor- en achtertuin, overkapping, carport en vrijstaande houten berging.

Deze goed onderhouden woning is door de jaren heen gemoderniseerd en op meerdere plaatsen uitgebouwd. Zo is er o.a. een royale eetkamer over de volle breedte, een nieuwe entree, een slaapkamer en royale badkamer aangebouwd en is ter plaatse van de voormalige entree een extra ruime wc gerealiseerd. Door de aangebrachte lichtkoepels, de grote raampartijen en de extra zijramen is het een heerlijke lichte en ruime woning geworden. Tevens is de woning nagenoeg volledig geïsoleerd, zijn er 12 zonnepanelen aangebracht en is zeer recent een nieuwe CV ketel geplaatst. Dit alles heeft geresulteerd in energielabel A!

De ligging is uitstekend, aan een brede groene laan, tegenover vrijstaande woningen, dichtbij het gezellige centrum van Gorssel en het mooie buitengebied.

Indeling

Overdekte entree, hal met garderobenis, kast vv CV opstelling (2022) en achterdeur. Zeer lichte woonkamer met extra zijraam en deur naar een tussenhalletje. Hier bevindt zich de vernieuwde moderne wc, trapkast annex meterkast en trapopgang naar verdieping. Aan de achterzijde de royale eetkamer met grote schuifpui naar terras met overkapping en tuin. De halfopen keuken in hoekopstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de hal is tevens toegang tot de slaapkamer met aansluitend de royale badkamer vv ligbad, douche, wastafelmeubel, wc en opstelplaats wasmachine en droger.

Verdieping

Overloop, drie slaapkamers en een 2e badkamer met wastafelmeubel en douche.

Bergzolder

Middels vlizotrap bereikbare bergzolder.

Carport, tuin, overkapping, bergingen en achterom

Fraai aangelegde diepe voortuin met voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en royale carport met lichtkoepel. Besloten achtertuin met overkapping, terrassen, vijver en een grote variëteit aan planten en struiken. Hoge hagen en de onlangs aangebrachte houten schuttingen (zij- en achterkant) zorgen voor optimale privacy. De diepe achtertuin ligt op het Zuiden en er is een (afsluitbare) achterom. Onder de overkapping is een bergkast geplaatst vv stortbak met warm en koud water en achter in de tuin staat nog een grote houten berging (chalet).

Verder

  • Nagenoeg gehele begane grondvloer voorzien van vloerverwarming
  • Eind 2022 spouwmuurisolatie aangebracht
  • In 2022/2023 gehele begane grond vv HR++ beglazing
  • Zeer recent rolgordijnen (zonverduisterend) aangebracht op verdieping voor- en achterzijde.
  • HR combi ketel (2022)
  • 12 zonnepanelen (2016/2017)
  • Energielabel A
  • Zeer recent nieuwe houten schuttingen geplaatst (zij- en achterkant)

Details

Inhoud: ca. 415 m³
Woonoppervlakte: ca. 117 m²
Perceelgrootte: 303 m²
Meer details: >> ga naar Funda.nl