Reuvekamp 2a, Gorssel | € 729.000,- k.k.

 

Aan de rand van het dorp gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS (bouwjaar 1987) met DUBBELE GARAGE en fraaie natuurtuin, grenzend aan en uitkijkend over een weitje. De degelijk gebouwde en goed geïsoleerde woning is uitstekend onderhouden en heeft twee (slaap)kamers en een badkamer op de begane grond.

Samen met nog twee (slaap)kamers en een 2e badkamer op de verdieping is dit een comfortabele woning voor een brede doelgroep. De plek is fantastisch, dichtbij het gezellige centrum en op loopafstand van het bosrijke buitengebied van Gorssel.

Indeling

Entree, hal met wc en trapopgang. Lichte zitkamer met inbouw haard en schuifpui naar terras en tuin. Dichte moderne in 2017 vernieuwde keuken met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de praktische bijkeuken met wasmachine aansluitingen, aanrecht en achterdeur. Hal en gang leiden naar de badkamer met ligbad, inloopdouche met glazen wanden (2015), wc en wastafel. Ruime hoofdslaapkamer met kastenwand en een tweede kleinere (slaap)kamer.

Verdieping

Ruime overloop, slaapkamer met wastafel en balkon aan de ene zijde. Overloop, berging, CV-ruimte en een luxe tweede badkamer (2016) met douchecabine, wc en wastafel in het midden. En nog een slaapkamer met grote schuifkastenwand aan de andere zijde.

Garage en tuin

Lange oprit met plaats voor meerdere auto’s leidt naar het huis en de ruime dubbele garage (ca. 28 m²). Rondom de woning ligt een natuurtuin met een grote variëteit aan planten, hagen en struiken. Meerdere terrassen, zowel zon als schaduw, zorgen dat u van de tuin en het uitzicht kunt genieten.

  • verwarming middels Brink heteluchtverwarming in combinatie met Brink combiketel (2009)
  • in 2015 is een Brink Climate Systems Topcooling aangebracht (airconditioning)
  • Zuid terras heeft een elektrisch zonnescherm
  • de woning is volledig geïsoleerd; geïsoleerde systeemvloer, hardhouten kozijnen en ramen met dubbel glas en 9 cm steenwol wand- en dakisolatie

Details

Inhoud: ca. 706 m³
Woonoppervlakte: ca. 162 m²
Perceelgrootte: 766 m²
Meer details: >> ga naar funda.nl